Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [STYCZEŃ 2022]

W styczniu 2022 roku na Netfliksie pojawi się wiele serialowych premier. Sprawdźcie, na jakie produkcje warto będzie poświęcić swój czas!

1. "Klub: Część 2", (6 stycznia)

"Klub" to turecka produkcja, której akcja osadzona jest w latach 50. ubiegłego wieku. Główna bohaterka pracuje w nocnym klubie w Stambule. Kobieta w młodości nie była w stanie wychować swojej córki i po latach próbuje nawiązać z nią kontakt. Serial to wzruszający dramat i świetna okazja do poznania tureckiej kultury. 

2. "Undercover", sezon 3, (10 stycznia)

Belgijski serial utrzymany jest w konwencji kryminału, który cały czas trzyma widza w napięciu. Fabuła produkcji ukazuje działania policyjnych "tajniaków". Dwoje z nich przenika do przestępczego świata udając parę. Zakochani pod przykrywką wprowadzają się nieopodal narkotykowego barona. W styczniu swoją premierę będzie miał już trzeci sezon popularnego serialu z Tomem Waesem w roli głównej. 

3. "After Life", sezon 3, (14 stycznia)

"After Life" to wzruszająca opowieść o pewnym dziennikarzu. Mężczyzna po stracie żony zaczął zachowywać się nieprzyjemnie dla swojego otoczenia i odrzucać każdą formę pomocy. 14 stycznia 2022 roku Ricky Gervais i Tom Basden powrócą w trzecim sezonie brytyjskiej produkcji, która zebrała wielu fanów dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru.

4. "Dom", (14 stycznia)

"Dom" to dość nietypowa pozycja na naszej liście. Będzie to produkcja tworzona przez największe gwiazdy niezależnej animacji poklatkowej. Dzieło skierowane jest do dorosłych widzów i momentami niewątpliwie będzie bardzo zagmatwane fabularnie, co nada mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. 

5. "Ozark", sezon 4, (21 stycznia)

Mroczna i przerażająca produkcja powraca z 4. sezonem. Poprzednie epizody przybliżyły historię doradcy finansowego z Chicago. Mężczyzna uciekł z wielkiej metropolii do małego miasteczka o nazwie Ozark, aby wyprać 500 milionów dolarów dla bossa narkotykowego. W nadchodzącym sezonie w końcu pojawi się okazja, aby rodzina głównego bohatera mogła uwolnić się od nękającego ją kartelu. 

6. "Snowpiercer", sezon 3, (25 stycznia)

Serial to produkcja science fiction, która ukazuje pesymistyczną wersję przyszłości. Cała Ziemia zamarzła i garstka ocalałych podróżuje w gigantycznym pociągu, nieustannie okrążając planetę. W takich warunkach łatwo dochodzi do konfliktów między pasażerami i w powietrzu czuć rewolucję. Nowe odcinki będą pojawiać się w serwisie Netflix co tydzień od 25 stycznia 2022 roku.