5 wokalistek, które najbardziej eksperymentują ze swoim wizerunkiem

Wizerunek to bardzo ważna rzecz dla wokalistek na całym świecie. Przedstawiamy Wam listę pięciu artystek, które uwielbiają zmieniać swój wygląd.

1. Rihanna

Wokalistka pochodząca z Barbadosu uwielbia zmieniać styl, zwłaszcza fryzury. Na przestrzeni lat Rihanna była blondynką, szatynką, miała krótkie i długie włosy. Z upływem czasu na ciele wokalistki przybyło również tatuaży. Jednak każde z jej wcieleń było naprawdę zjawiskowe i oddawało ducha jej twórczości. 

2. Lady Gaga

W okresie swojej największej popularności Lady Gaga była utożsamiania z kontrowersją i zaskakującymi kreacjami. Artystka potrafiła pokazać się w sukience zrobionej z prawdziwego mięsa lub ogromnym kapeluszu zakrywającym niemal całą twarz. Obecnie styl wokalistki nie jest już tak bardzo nietuzinkowy, lecz niektórzy fani piosenkarki tęsknią za jej szalonymi strojami.

3. Madonna

Madonna również jest znana z eksperymentowania ze swoim wyglądem. Jej wizerunek nie ulegał, aż tak drastycznym zmianom jak w przypadku Lady Gagi, jednak piosenkarka również lubiła zaskoczyć swoich fanów. W latach 90. zrezygnowała ze swoich ikonicznych blond włosów i przefarbowała się na czarno. W swoje kreacje często wplata elementy krzyża, za co niektórzy ją uwielbiają, a inni nienawidzą. 

4. Katy Perry

Styl Katy Perry na przestrzeni lat bardzo ewoluował. W trakcie swojej ponad piętnastoletniej kariery wokalistka zmieniała fryzury tak często, że nie sposób wszystkie zliczyć. Nosiła również mnóstwo zaskakujących kreacji. Zwłaszcza sukienek, które często przypominały owoce lub ubrania dla lalek Barbie. Katy również w niektórych swoich teledyskach pokazywała kilka kompletnie różnych stylizacji. Przykładami takich clipów mogą być materiały wideo do piosenek "Dark Horse" oraz "California Gurls".

5. Miley Cyrus

Miley Cyrus to symbol metamorfozy. Swoją karierę rozpoczynała jako idolka nastolatek - Hannah Montana. Natomiast obecnie jest uosobieniem rockowej wokalistki. Po zerwaniu z wizerunkiem gwiazdy Disneya Miley zmieniła diametralnie swój styl muzyczny oraz wizerunek. Obcięła włosy, zaczęła ubierać się dużo bardziej kontrowersyjnie oraz zrobiła sobie kilka tatuaży.