TOP 5 największych przebojów grupy Take That

Take That to angielski zespół muzyczny, w którego skład wchodzili: Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen, Robbie Williams i Jason Orange. Grupa muzyczna w swoim repertuarze posiada wiele uznanych przebojów. Przedstawiamy listę pięciu najbardziej znanych kawałków popularnego niegdyś boysbandu. Sprawdźcie, który z nich najbardziej Wam się spodoba!

1. "The Flood"

Kawałek pochodzi z szóstego studyjnego albumu zespołu o nazwie "Progress". Piosenka swoją premierę miała 15 października 2010 roku i stała się prawdziwym przebojem. W Wielkiej Brytanii dotarła na drugie miejsce tamtejszej listy przebojów, a w Portugalii była najchętniej słuchanym numerem w całym kraju. "The Foold" to pierwszy singiel grupy, w którym pojawił się Robbie Williams od momentu, kiedy zdecydował się na powrót do zespołu. 

2. "Patience"

Kawałek "Patience" został wydany 13 listopada 2006 roku. Singiel promował album ekipy o nazwie "Beautiful World". Słowa piosenki wspólnie skomponowali członkowie zespołu we współpracy z Johnem Stanksem. Piosenka znalazła się na szczytach list przebojów w pięciu państwach, a jej fragment został nawet wykorzystany w czołówce serialu "Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział".

3. "These Days"

Kawałek promował siódmą płytę zespołu pt. "III". Piosenka stała się dwunastym hitem stworzonym przez Take That, który zajmował pierwsze miejsce na liście przebojów w Wielkiej Brytanii. Singiel jest pierwszym numerem nagranym przez grupę po odejściu Robbie'ego Williamsa i Jasona Orangre'a

4. "How Deep Is Your Love"

"How Deep Is Your Love" to numer oryginalnie stworzony przez brytyjski zespół Bee Gees. Piosenka na przestrzeni lat doczekała się sporej liczby coverów. Swoją interpretację stworzyli również muzycy z grupy Take That. Boysband wypuścił własną aranżację w 1996 roku. Ostatnim najbardziej znanym coverem "How Deep Is Your Love" jest wersja Calvina Harrisa z 2015 roku. 

5 "Greatest Day"

Kawałek pochodzi z piątego albumu zespołu o nazwie "The Circus". Teledysk do piosenki powstał na dachu 60-piętrowego budynku w centrum Los Angeles. Clip został wyreżyserowany przez Meierta Avisa, który w przeszłości współpracował z takim gwiazdami jak: Bob Dylan, U2 oraz Bruce Springsteen