Karaoke: 10 przebojów, które możesz zaśpiewać w duecie

Karaoke to bardzo popularny sposób spędzania czasu. Ta forma rozrywki cieszy się dużą popularnością na różnego rodzaju imprezach. Przedstawiamy listę dziesięciu kawałków, które nadają się idealnie na taką okazję. Sprawdźcie, jakie numery możecie zaśpiewać w duecie!

1. Lady Gaga i Bradley Cooper "Shallow"

Kultowa piosenka z filmu "Narodziny gwiazdy" idealnie pasuje do zaśpiewania jej podczas nocy karaoke. Zwłaszcza jeżeli na imprezę wybieracie się ze swoją drugą połówką. Utwór ma bardzo mocny ładunek emocjonalny i na pewno uda Wam się poruszyć niejedno serce. 

2. Ed Sheeran i Justin Bieber "I Don't Care"

Piosenka "I Don't Care" była jednym z największych przebojów lata 2019 roku. Jeżeli chcecie przywołać miłe wspomnienia i poprawić innym nastrój powinniście wybrać ten kawałek i zaśpiewać go najlepiej jak potraficie. 

3. Demi Lovato i Joe Jonas "This Is My"

Ten numer to propozycja dla młodszych czytelników, którzy dorastali wraz z bohaterami serii filmów "Camp Rock". Podobnie, jak w przypadku piosenki Lady Gagi i Bradley'a Coopera, kawałek z musicalu Disneya jest stworzony do zaśpiewania go przez ukochane osoby.

4. Gaten Matarazzo i Gabriella Pizzolo "Never Ending Story"

Piosenka "Never Ending Story" raz jeszcze zrobiła furorę po premierze trzeciego sezonu serialu "Stranger Things". W ostatnim odcinku dwójka bohaterów zaśpiewała utwór w bardzo uroczy sposób. Możecie spróbować przebić ich występ podczas swojej nocy karaoke. 

5. Queen i David Bowie "Under Pressure"

"Under Pressure" to kolaboracja w gwiazdorskiej obsadzie. Queen i David Bowie stworzyli cudowny utwór. Jeżeli chcecie dać czadu w trakcie swojego występu, to zdecydowanie powinniście wybrać ten numer. 

6. Whitney Houston i Mariah Carey "When You Believe"

Jeśli jesteście fanami muzyki z lat 80., to ta piosenka idealnie nadaje się dla Was. Dwie muzyczne ikony tamtego okresu wylansowały prawdziwy przebój, który do dziś rozbrzmiewa w niejednej rozgłośni radiowej.

7. Bill Medley i Jennifer Warnes "The Time Of My Life"

Ta piosenka to kolejna romantyczna propozycja w naszym zestawieniu. Utwór niemal każdemu kojarzy się z filmem "Dirty Dancing", w którym Patrick Swayze i Jennifer Grey skradli serca milionów widzów na całym świecie. 

8. Gotye i Kimbra "Somebody That I Used To Know"

Utwór "Somebody That I Used To Know" w 2011 roku nieoczekiwanie stał się ogólnoświatowym hitem. Jeśli tylko macie ochotę sprawdzić się w niecodziennej melodii, powinniście wybrać numer autorstwa Gotye i Kimbry

9. John Travolta i Olivia Newton John "You're The One That I Want"

"You're That One Thai I Want" to najbardziej oldschoolowa propozycja w naszym zestawieniu. Idealnie nadaje się na tematyczną imprezę związaną z latami 70. Kawałek przywoła nostalgię i uśmiech na twarzach gości. 

10. Shawn Mendes i Camila Cabello "Senorita"

Duet Shawna Mendesa i Camilii Cabello to jedna z największych kolaboracji w historii muzyki. Teledysk do piosenki ma już ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenkę w 2019 roku można było usłyszeć niemal wszędzie.