HBO GO: 5 nowych filmów, których nie możesz przegapić [LUTY 2022]

Sprawdźcie, jakie nowe produkcje pojawią się na platformie HBO GO w lutym 2022 roku. Przed nami kilka ciekawych premier. No to zaczynamy!

1. "King Richard: Zwycięska rodzina" (Premiera: 6 lutego)

Film "King Richard: Zwycięska rodzina", w którym Will Smith zagrał Richarda Williamsa - ojca sióstr Williams, który odegrał kluczową rolę w sportowej karierze obydwu córek i doprowadził je na szczyt światowego tenisa.

2. "Ci, którzy życzą mi śmierci" (Premiera: 27 lutego)

Nastolatek jest świadkiem morderstwa, za co ściga go dwóch zabójców. Nastolatek jest świadkiem morderstwa, za co ściga go dwóch zabójców. ... Chłopiec trafia pod opiekę strażaczki, w tej roli Angelina Jolie, która stara się go ochronić zarówno przed prześladowcami, jak i pożarem otaczającego ich lasu.

3. "Wszyscy święci New Jersey" (Premiera: 20 lutego)

Młody Anthony Soprano dorasta w jednej z najbardziej burzliwych epok w historii Newark, stając się mężczyzną w chwili, gdy rywalizujący gangsterzy zaczynają podnosić się i rzucać wyzwanie wszechpotężnej rodzinie przestępczej DiMeo nad coraz bardziej targanym wyścigami miastem. 

Akacja filmu toczy się w latach 60. XX wieku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Alan Taylor, który pracował między innymi przy serialach "Rodzina Soprano", "Gra o tron" czy "Mad Men". Nad scenariuszem pracuje David Chase i Lawrence Konner.

4. "Miłość po sąsiedzku" (Premiera: 12 lutego)

Historia zakochanej w sobie pary, Rosmery i Anthony'ego, którzy, choć bardzo się kochają, na zmianę raz się przyciągają, a raz od siebie odpychają. Oboje nie mogą się zdeklarować, czy chcą, czy nie chcą być razem. W głównych rolach wystąpili Emily Blunt, Jamie Dornan, Jon Hamm i Christopher Walken.

5. "Cry Macho" (Premiera: 20 lutego)

Western w reżyserii Clinta Eastwooda. Film powstał na podstawie powieści N. Richarda Nasha, to historia emerytowanego hodowcy koni, który niegdyś był gwiazdą rodeo.