20 gwiazd, które nie uwierzysz, że są w tym samym wieku cz. II

Jak mówią - wiek to tylko liczba i często nie idzie w parze z wyglądem zewnętrznym. Przedstawiamy listę 20 gwiazd, które są w tym samym wieku.
Lady Gaga Lady Gaga Invision/Invision/East News

1. Lady Gaga i Emilia Clarke (36 lat)

Lady Gaga to królowa sceny muzycznej, a Emilia Clarke to gwiazda produkcji ''Gra o tron". Inne profesje a ten sam wiek.

Cher pozuje w Paryżu Cher pozuje w Paryżu AFP/EAST NEWS

2. Cher i Sally Field (76 lat)

Wokalistka Cher znana z przebojów takich jak "The Shoop Shoop Song'' czy "Strong Enouhg" urodziła się w tam samym roku co Sally Field. Aktorka zdobyła w swojej karierze dwa Oscary w kategorii "Najlepsza aktorka pierwszoplanowa".

Dwayne 'The Rock' Johnson Dwayne 'The Rock' Johnson fot. Invision/Invision/East News

3. Dwayne "The Rock" Johnson i John Cho

Aktor Dwayne "The Rock" Johnson i Jonh Cho urodzili się w 1972 roku. Johnson ma za sobą przebojowe role w filmach akcji. Cho natomiast zasłynął w filmach takich jak "American Pie", "Harold i Kumar" oraz "Star Trek".

Adele będzie główną faworytką Brit Awards w nowej formule Adele będzie główną faworytką Brit Awards w nowej formule Sony Music Polska (materiały prasowe)

4. Adele i Vanessa Hudges (34 lata)

Adele, która podbija serca fanów na całym świecie zawsze wydawała się być dojrzalszą niż jest. Trudno więc uwierzyć, że urodziła się w tym samym roku co Vanessa Hudges, która znana jest przede wszystkim z serii "High School Musical", gdzie grała mając zalewie kilkanaście lat.  

Eminem Eminem fot. Parisa Afsahi/Sipa USA/East News

5. Shaquille O'Nel i Eminem (50 lat)

Emerytowany koszykarz vs raper. Obaj urodzili się w 1972 roku. Patrząc na zdjęcia, wydaje się być niemożliwe, że są w tym samym wieku.

Sandra Bullock Sandra Bullock fot. Rex Features/East News

6. Sandra Bullock i Courtney Love (58 lat)

Obie mają za sobą pokaźny dorobek w swoich dziedzinach. W przeciwieństwie do Sandry Bullock, która do dziś jest jedną z ulubionych aktorek Hollywood, o wokalistce Courtney Love, w tej chwili nie słychać już tak wiele jak dawniej.

Michael Gambon Michael Gambon fot. East News

7. Michael Gambon i Chuck Norris (82 lata)

Ulubiony szeryf - Chuck Norris ma już 82 lata. To dokładnie tyle samo, ile ma znany z roli Dumbledore'a Michael Gambon.

Jared Leto &Brytyjska premiera filmu Suicide Squad Jared Leto &Brytyjska premiera filmu Suicide Squad Photoshot/REPORTER/East News

8. Martin Freeman i Jared Leto (51 lat)

Czy to w ogóle możliwe, że Ci panowie są w tym samym wieku? Otóż tak! Dawna gwiazda rocka i aktor, który zagrał Bilbo Bagginsa urodzili się w 1971 roku.

Jamie Lee Curtis Jamie Lee Curtis fot. Rex Features/East News

9. Jamie Lee Curtis i Ellen DeGeneres (64 lata)

Jak się okazuje obie Panie łączy nie tylko ta sama fryzura, ale i wiek. Znana jako "królowa krzyku" z ról w horrorach Jamie Lee Curtis i prowadząca talk-show Ellen DeGeneres urodziły się w 1958 roku.

Thomas Brodie - Sangster Thomas Brodie - Sangster fot. JRP / WENN/agefotostock/East News

10. Thomas Brodie - Sangster i Liam Hemsworth (32 lata)

Znany z produkcji takich jak "To właśnie miłość ", "Gra o tron", "Gambit Królowej" Thomas Brodie - Sangster i Liam Hemsworth, który zasłynął dzięki grze w filmie "Igrzyska śmierci" urodzili się w 1990 roku.