Premiery kinowe - kwiecień 2022. To musisz zobaczyć!

Marzy się Wam romantyczna randka we dwoje lub rodzinne wyjście z dziećmi? Podpowiadamy Wam, na co się wybrać w tym miesiącu do kina!

1. "Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu" - premiera 22 kwietnia

Nicolas Cage tym razem w niecodziennej roli, w której zagra sam siebie! Jakby tego było mało, za zadanie będzie miał być agentem tajnych służb i działać na niekorzyść bogatego przyjaciela - Javiego Gutierreza. Jak będzie tym razem? Czy Nicholas zdecyduje się na zdemaskowanie swojego nowo poznanego kumpla? Wybierzcie się do kina i obejrzyjcie historię pełną zawiłości i niespodzianek!

2. "Gdzie jest Anne Frank" - premiera 22 kwietnia

Wzruszająca opowieść, nawiązująca do historii żydowskiej dziewczynki - Anne Frank - zwierzającej się swojej wymyślonej przyjaciółce - Kitty - na kartkach słynnego "Dziennika". Tłem dla animacji jest okres II wojny światowej. W głównych rolach wystąpili: Maja Ostaszewska oraz Maciej Stuhr. Animacja jest świetną propozycją zarówno dla małych, jak i tych nieco starszych widzów, którzy nie boją się wzruszyć.

3. "Szalony Świat Louisa Waina" - premiera 22 kwietnia

Film jest oparty na prawdziwej historii brytyjskiego rysownika  - Louisa Waina (w tej roli świetny Benedict Cumberbatch) - który zakochuje się w guwernantce (w tej roli znana z "The Crown" - Claire Foy) i tworzy dla niej serie obrazów z kotami, by ukoić ból związany z jej chorobą. Z dnia na dzień jego dzieła odnoszą szybki sukces, a sam artysta staje się popularny i rozpoznawalnym w całym kraju. O tym, czy udźwignie swoją nową rolę, przekonacie się, wybierając się do kin. Polecamy!

4. "Rodzinna Zamiana Ciał" - premiera 29 kwietnia

Dosłownie chwilę przed długim weekendem do kin wchodzi belgijska komedia familijna, która jest idealną propozycją na wspólne, majówkowe popołudnie. Historia jest dość nietypowa. Członkowie rodziny odkrywają, że zamienili się rolami! Nastoletni syn jest starszą siostrą, a siostra jest jego matką. Ten cały galimatias skończyć się może tylko prawdziwą komedią pomyłek i koncertowych potknięć.

5. "X" - premiera 29 kwietnia

Jeżeli nie lubicie się bać, to nie wybierajcie się na ten film! "X" opowiada losy grupy filmowców, którzy wyjeżdżają na odludzie Teksasu, by nagrać film. Projektem zaczynają interesować się starsi państwo wynajmujący im dom. Sprawy zaczynają wyglądać nieciekawie. Jak to się skończy? Tego dowiecie się z tego przerażającego w żyłach horroru!