TOP 5 coverów w wykonaniu Michała Szpaka

Michała Szpaka trudno pomylić z jakimkolwiek innym artystą. Wokalista słynie ze swojej wyjątkowej osobowości, potężnego jak dzwon głosu oraz przepięknych włosów, dzięki którym został ambasadorem znanej marki kosmetycznej. O jakich popularnych piosenkach w jego wykonaniu trudno nam zapomnieć? Zobaczcie nasze zestawienie!

1. Czesław Niemen - "Dziwny Jest Ten Świat"

Tą piosenką Michał Szpak zasłynął w pierwszej edycji popularnego programu "X Factor". Ponadczasowy utwór w wykonaniu młodego wokalisty zyskał nowy charakter i z miejsca podbił serca członków jury, którzy bez wahania przepuścili go do następnego etapu.

2.  Michał Bajor - "Moja Miłość Największa"

Zamiłowanie Michała do starych polskich przebojów, znane jest nie od dziś. "Moja Miłość Największa" odsłoniła wrażliwą i poetycką stronę artysty, który zachwycił publiczność swoją własną, szczerą interpretacją. Wideo z koncertu wzruszyło również internautów, osiągając na YouTubie ponad 750 tysięcy odsłon!

3. Elton John - "Can You Feel The Love Tonight"

Kto nie zna słynnej piosenki z "Króla Lwa"? Wokalista jako jeden z trenerów znanego talent show "The Voice Of Poland" wykonał ten poruszający utwór z dedykacją dla swojej nieżyjącej fanki, wzbudzając szacunek wszystkich odbiorców tego programu.

4. Czesław Niemen - "Jednego Serca"

Wokalista po raz kolejny postanowił wziąć na warsztat Czesława Niemena, tym razem wykonał słynną piosenkę "Jednego Serca", która z pewnością poruszyła niejedno serce w trakcie występu artysty.

5. Stan Borys - "Jaskółka Uwięziona"

Michał Szpak wyzwań się nie boi, a jednym z nich dla wielu artystów z pewnością jest "Jaskółka Uwięziona" Stana Borysa, która w 1973 roku zdobyła Grand Prix na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, stając się przebojem wszech czasów. Wokalista jednak nie przestraszył się legendy, a swoim wykonaniem dorównał jej, pokazując przy tym swój niezwykły, muzyczny talent.