TOP 10 najlepiej ubranych gwiazd na Eurowizji

Eurowizję pamiętamy nie tylko z tych najgorszych, ale też i najlepszych modowych stylizacji, którymi artyści zapewnili sobie dodatkowe głosy wśród publiczności. Kto według nas wyglądał najlepiej w trakcie Eurowizyjnego konkursu? Zobaczcie nasze typy!

1. "Maneskin"

Włoski zespół "Maneskin", ubiegłoroczny zwycięzca Eurowizji osiągnął większą popularność niż początkowo zakładano. A to wszystko za sprawą ich charyzmatycznych osobowości, porywających piosenek oraz nietuzinkowych, rockowych stylizacji, którymi rozkochali w sobie damską część publiczności. 

2. Michał Szpak

Michał Szpak może Eurowizji nie wygrał, ale zdobył uznanie brytyjskich blogerów, którzy zakochali się po uszy w jego finałowej stylizacji oraz niesamowicie pięknych włosach. Jesteśmy przekonani, że zarówno jego osobowość jak i czerwona marynarka zapisały się w pamięci wszystkich fanów oglądających jego show.

3. Edyta Górniak

Edyta Górniak jako jedyna polska reprezentantka Eurowizji wyniosła nas na sam szczyt. W 1994 roku zajęła 2. miejsce w konkursie, występując w białej, skromnej sukience, która była dopełnieniem jej potężnego głosu w piosence "To nie ja byłam Ewą"

4. Kasia Moś

Kasia Moś, która reprezentowała nas na Eurowizji w 2017 roku, została doceniona przez zagranicznych internautów. Jej biała, elegancka suknia wywarła na nich takie wrażenie, że postanowili dać jej pierwsze miejsce w kategorii: najlepsze suknie na Eurowizji.

5. Demy

Klasyczna, prosta, beżowa suknia greckiej reprezentantki w 2017 roku zachwyciła już w trakcie I półfinału Eurowizji i zapewniła jej miejsce w finale. Stylizacja w zestawieniu z piosenką Demy były dla siebie idealnym uzupełnieniem. 

6. "Abba"

Szwedzki zespół "Abba", który w 1974 roku zwyciężył Eurowizję, bezsprzecznie zachwycił wszystkich swoim oryginalnym wyglądem. "Waterloo" w ich wykonaniu przenosi nas dosłownie na Dziki Zachód.

7. Celine Dion

Eurowizja była furtką do sławy dla wielu zdolnych artystów. Jedną z wokalistek, która dzięki konkursowi zyskała szansę na karierę, była Celine Dion. Artystka wygrała konkurs w 1988 roku, śpiewając piosenkę "Ne partez pas sans moi" w dwurzędowej marynarce z tiulową spódnicą. 

8. Conchita Wurst

Austriacka wokalistka Conchita Wurst piosenką "Rise Like a Phoenix" wyśpiewała sobie w 2014 roku zwycięstwo na Eurowizji. Artystka zdobyła wygraną w pięknej, skrzącej sukni, oddającej klimat tej iście Bondowskiej piosenki. 

9. Ginga G

Ginga G jako pierwsza w 1996 roku przetarła szlaki wokalistom kochającym tak jak ona błysk dyskotekowych kreacji. Do tego czasu nikt inny poza nią nie zaprezentował się w tak błyszczącej, scenicznej stylizacji. 

10. Olvia Newton - John

Olivia Newton-John, aktorka znana z filmu "Grease" na scenie eurowizyjnej zaprezentowała się w 1974 roku w długiej, niebieskiej sukience z szerokimi rękawami. Z sentymentem patrzymy zarówno na ten występ jak i tę kreację oddającej klimat tamtych lat.