5 (nie)szczęśliwych ceremonii ślubnych Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski znany jest z zamiłowania do ekscentrycznych ubrań, czerwonych włosów i pięknych kobiet, które na poważnie zagościły w jego życiu pięć razy, a śluby z nimi odbiły się szerokim echem w mediach. Zobaczcie w naszym zestawieniu, kogo pokochał w swoim życiu "na śmierć i życie" jeden z najcharyzmatyczniejszych wokalistów w Polsce.
5 (nie)szczęśliwych ceremonii ślubnych Michała Wiśniewskiego 5 (nie)szczęśliwych ceremonii ślubnych Michała Wiśniewskiego foto: LUKASZ SZELAG / REPORTER / East News

Ślub z Magdą Femme

Michał Wiśniewski z pierwszą wokalistką zespołu "Ich Troje" - Magdą Femme poznał się w klubie karaoke i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Debiut ślubny Michała w porównaniu do jego innych ceremonii był cichy i tajemniczy. Wszystko w obawie przed fankami, które według wokalisty mogły stracić nim zainteresowanie, jakiego wówczas potrzebował. Związek zakończył się w 2001 r. wraz z odejściem Magdy Femme z życia prywatnego i muzycznego, jakie dzieliła z Michałem Wiśniewskim. 

Ślub z Mandaryną

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli pierwszą medialną parą polskiej telewizji. A wszystko za sprawą programu "Jestem Jaki Jestem" i ich słynnego ślubu w 2003 roku, który odbył się w Laponii i był emitowany na cały kraj przez popularną stację telewizyjną. Do dziś nie milkną echa tego słynnego wydarzenia, które była żona wokalisty wspominała w rozmowie z Izabelą Janachowską: 

(...)To był dla mnie dość spokojny ślub, nie musiałam się martwić, jakie wybrać serwetki, kto koło kogo będzie siedzieć, jak to wszystko ogarnąć, jak będzie wyglądać wystrój. Bardzo się z tego cieszyłam, to było przyjemne (...)

Jak się okazuje to nie była pierwsza ślubna ceremonia tej medialnej pary. Ślub cywilny postanowili wziąć w 2002 roku, czyli już rok od poznania i była to bardzo spontaniczna decyzja, o której wiedzieli tylko najbliżsi. Ten wspaniały romans miał swój mroźny koniec 3 lata po ceremonii w Laponii i był końcem pewnej ery w życiu Michała. 

Ślub z Anią Świątczak

Trzecia wokalistka "Ich Troje" Ania Świątczak szybko awansowała na jedyną wybrankę serca Michała Wiśniewskiego, a ich ślub odbył się w iście amerykańskim stylu. Para była wówczas w trasie po Stanach Zjednoczonych z zespołem i zdecydowała się na ceremonię w słynnym mieście ruletki i zabaw karcianych, czyli Las Vegas. Na wydarzenie było zaproszonych wielu gości, a za oprawę muzyczną odpowiadał chór gospel. Miłość pary miała swój "happy end" po pięciu latach i była dla Michała początkiem poszukiwań nowej, wymarzonej partnerki do grobowej deski.

Ślub z Dominiką Tajner

Michał nie posłuchał się słynnej maksymy "do trzech razy sztuka" i zdecydował się na czwarty ślub z nową wybranką serca - Dominiką Tajner. Ceremonia odbyła się w mazurskiej miejscowości Pisz i liczyła sobie 450 gości, do których zaliczała się m.in. Nina Terentiew oraz ojciec panny młodej - Apoloniusz Tajner. Relacja zakończyła się najprawdopodobniej z powodu rutyny, jaka zagościła między nimi w związku. 

Ślub z Polą

Wielkimi krokami zbliża się odnowienie piątej ceremonii ślubnej artysty, o której tak naprawdę nie za wiele wiadomo. Wyciągając lekcję z poprzednich relacji, Michał Wiśniewski postanowił swój związek z Polą utrzymać z dala od czujnych obiektywów paparazzi. Ich skromny, kameralny ślub odbył się w okresie pandemii w 2020 roku i zagościła na nim zaledwie garstka gości. Czy ta relacja będzie ostatnią? Czas pokaże. Trzymamy kciuki!