5 gwiazd, które wystąpiły ze swoimi dziećmi

Często padają pytania, czy dzieci sławnych rodziców pójdą w ich ślady i zrobią wielką karierę. Przedstawiamy Wam 5 gwiazd, które wystąpiły ze swoimi dziećmi.

1. Jennifer Lopez i Emme

Występ 11-letniej Emme na Super Bowl LIV zaskoczył wszystkich. Córka J.Lo wykonała wraz z mamą przebój "Let's Get Loud". Dziewczynka skradła show - była podekscytowana, co dodało jej uroku. Piosenkarka wspomina, że widząc córkę na scenie, pomyślała:

"Ona ma ten gen, gen, który sprawia, że czuję się tutaj komfortowo"

2. Beyoncé i Blue Ivy

Blue Ivy zadebiutowała już jako malutka dziewczynka. Beyonce udostępniła filmik, na którym Blue śpiewa "Podnieś każdy głos i śpiewaj"- narodowy hymn Czarnoskórych. Ten pierwszy występ przed kamerą był dopiero początkiem. Jako 9-latka otrzymała statuetkę Grammy za udział w teledysku stworzonym do piosenki "Brown Skin Girl".

3. Alicia Keys i Egypt

Obecnie 11-letni już Egypt wystąpił ze swoją sławną mamą na jednej scenie. Zagrał na fortepianie "Rise A Man". Był to ich pierwszy wspólny występ. Alicia Keys była niezwykle dumna z syna i jak przyznała, wzrusza się za każdym razem, gdy przypomina sobie ten moment.  

4. Pink i Willow

Ten duet ma już za sobą kilka wspólnych występów. Jednym z nich był udział w programie "The Disney Holiday Singalong" dla stacji ABC Network, gdzie wspólnie zaśpiewały "The Christmas Song" otoczeniu świątecznych dekoracji. Wcześniej Willow Hart pokazała swój talent  w studiu, nagrywając z mamą utwór do The Greatest Showman: Reimagined.

5. Olivia Newton John i Chloe Lattanzi

Gwiazda musicalu Grease po raz kolejny nagrała piosenkę ze swoją córką. Panie wykorzystały czas pandemii twórczo i tak powstał utwór "The Window In The Wall". W sieci możemy znaleźć także oficjalny teledysk.