Kochamy je za talent i osobowość. Kim są charyzmatyczne kobiety show-biznesu?

Show-biznes rządzi się swoimi prawami oraz osobowościami, które podlegają jego regułom. Świat sukcesu nie zawsze jest łaskawy i czasem sprawia, że wiele osób będących częścią jego blasku marzy, by znaleźć się w jego cieniu. Jednak nie wszystkim udaje się schować przed czujnym okiem fanów, uwielbiających ich za niebanalną osobowość oraz charakter. Kochamy je i wybaczamy im małe potknięcia, bo bez nich te miejsce byłoby z pewnością nudne. Kogo mamy na myśli? Zobaczcie nasze zestawienie!
Doda Doda ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East news

1. Doda

Artystka o głosie silnym jak dzwon, co wybudzi ze snu nawet śpiącego. Cenimy w niej szczerość, siłę przekazu i wiarę w swój muzyczny sukces, na który ciężko pracowała, pokazując niedowiarkom, że warto w nią wierzyć. Jej fani są w stanie pojechać za nią w najdalsze zakątki Polski, co pokazuje, że jest to artystka z krwi i kości, porywająca za sobą tłumy. 

Magda Gessler Magda Gessler TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

2. Magda Gessler

Gdy wchodzi do restauracji, to drżą i spadają ze strachu talerze i z szacunkiem padają przed nią na kolana patelnie. Słynna królowa smaku i stylu, który pokochała bez reszty cała Polska. Jej kolorowe stylizacje, z burzą blond loków są rozpoznawalne wszędzie, gdzie tylko się pojawi razem ze swoją charyzmatyczną osobowością i miłością do kuchni. 

BEATA KOZIDRAK BEATA KOZIDRAK Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

3. Beata Kozidrak

Królowa jest tylko jedna. Queen Beata rozkochała sobie nas swoim pięknym głosem, charyzmą, ekspresją i szczerością. To z nią śpiewamy do piątej nad ranem w zaciszu swojego domu "Białą armię" i płaczemy do "Jeziora szczęścia". Kochamy ją za to, jaka jest i cieszymy się, że dalej chce całą sobą wypełniać część muzycznego show-biznesu. 

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Artur Zawadzki/REPORTER/East News

4. Agnieszka Chylińska

Wokalistka pokazała swoją siłę i charyzmę już jako nastolatka, kiedy po raz pierwszy odbierając nagrodę powiedziała ze sceny słynne słowa: 

Nauczyciele, muszę powiedzieć o nauczycielach. Więc teraz... Mam. Mam. Słuchajcie: - fuck off! Nienawidzę was!

Kochamy ją za szczerość i prawdę, jaką w sobie nasi. Agnieszka Chylińska wie, czego chce w muzyce i przekonuje nas do tego już od kilkunastu lat. Z niecierpliwością czekamy, co jeszcze nam pokaże ta niesamowita osobowość. 

5. Kora

Nigdy przed nią nie było na scenie tak charyzmatycznej postaci, która tak bardzo ujęłaby w ciągu sekundy swoją osobowością fanów i krytyków muzycznych, zakochanych w jej poetyckiej twórczości. Jej sceniczna ekspresja, rockowy zadzior i bunt sprawiały, że trudno było jej się oprzeć, a od pierwszego taktu "Krakowskiego Spleenu" bez reszty oddawaliśmy się jej interpretacji.