Pary, którym udało się przetrwać w show-biznesie

Wspólne życie we dwójkę nie jest najprostsze, gdy wszechobecne obiektywy śledzą każdy Wasz krok, wyczekując sensacji. Niektórym parom, mimo trudnych okoliczności ,udaje się jednak przetrwać i stworzyć silną oraz szczęśliwą relację na lata. Kogo mamy na myśli? Zobaczcie nasze zestawienie długodystansowych związków w polskim i zagranicznym show-biznesie!

1. Beata Ścibakówna i Jan Englert

Na początku nie było im lekko. Miłość profesora do studentki wywołała wielkie poruszenie. Mimo tego Beata Ścibakówna i Jan Englert przetrwali tę burzę i dzisiaj mogą świętować długi staż swojej relacji. Potwierdzeniem tego są ich srebrne gody, które obchodzili dwa lata temu.

2. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Znana kuchenna rewolucjonistka jest niezwykle stała w uczuciach. Od dwudziestu lat Magda Gessler jest szczęśliwą żoną Waldemara Kozerawskiego, z którym żyją na dwa domy. Szefowa kuchni mieszka w Polsce, a jej partner w Kanadzie. Mimo to ich związek wydaje się być niezwykle udany i bez życiowych rewolucji.

3. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Muzyczna para, która pokazuje, że długie, wspólne życie we dwójkę w naszym rodzimym show-biznesie jest możliwe. Razem są ze sobą dwadzieścia dwa lata i tworzą niezwykle udany związek zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Mąż Natalii Kukulskiej - Michał Dąbrówka - jest perkusistą w jej zespole i towarzyszy w trakcie wszystkich, muzycznych wydarzeń.

4. Victoria i David Beckham

Była Posh Spice i piłkarz są już razem od dwudziestu dwóch lat i ich miłość ma się dobrze jak nigdy dotąd. Poznali się na loży dla VIP-ów należącej do Manchester United i rozmawiali ze sobą przez godzinę. Odchodząc, Victoria Beckham zostawiła mu swój numer telefonu na bilecie lotniczym, który podobno David Beckham ma do dziś. Teraz są szczęśliwymi rodzicami czwórki dzieci i wspierają siebie nawzajem, pokazując, że długoletnie związki w show-biznesie są możliwe.

5. Hailey Baldwin i Justin Bieber

Ten duet kocha bez reszty cały świat. Razem są ze sobą na dobre i na złe. Nierozłączni, wspierają się zarówno w tych lepszych jak i gorszych momentach. Najpierw wspólnie mierzyli się z problemami kardiologicznymi u Hailey Bieber, a teraz z wirusem, który spowodował paraliż połowy twarzy u Justina Biebera. Trzymamy kciuki za tę parę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

6. Natalia Przybysz i Wojciech Zagórski

Niewiele wiadomo o ich związku, ponieważ skrzętnie ukrywają szczegóły ze swojego życia prywatnego przed mediami. Bardzo dobrze dobrani, mają wspólnie dwójkę dzieci. Brat Wojciecha Zagórskiego - Jurek Zagórski - występuje jako gitarzysta w zespole Natalii Przybysz, którą ostatnio wspierał muzycznie przy okazji nagrywania ostatniego albumu "Zaczynam się od miłości" z piosenkami Kory.

7. Ania i Robert Lewandowscy

Obojga połączyła miłość do sportu. On - piłkarz - a ona - zawodniczka karate. Poznali się na obozie sportowym studentów Akademii Wychowania Fizycznego i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Dziś Ania i Robert Lewandowscy tworzą szczęśliwą rodzinę, której dopełnieniem są dwie śliczne córki.

8. Beyonce Knowles i Jay-Z

Najsłynniejsza, muzyczna para na świecie, która dosłownie oszalała z miłości na swoim punkcie na planie teledysku do piosenki "Crazy in love". Świetny z nich duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Stworzyli ze sobą płytę "The Carters" oraz kilka świetnych piosenek. Do dziś Beyonce Knowles i Jay-Z są razem, silni jak nigdy dotąd, mimo kryzysu w ich związku, z jakim przyszło im się mierzyć kilka lat temu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Beyonce? (@beyonce)

9. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Wokalistka poznała swojego męża, gdy miała zaledwie trzynaście lat! Dla niej Janusz Józefowicz od razu stał się guru, którego słuchała, by w końcu stać się główną gwiazdą Studio Buffo. Po wielu latach wspólnej współpracy przyszedł czas na miłość na długie lata, której owocem jest czternastoletnia dziś córka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

10. Elton John i David Furnish

Razem są od dwudziestu dziewięciu lat i nic nie wskazuje na to, by ich związek miało cokolwiek rozdzielić. Elton John i jego mąż - David Furnish poznali się w trakcie kolacji zorganizowanej w domu słynnego wokalisty i z miejsca między nimi zaiskrzyło. W 2015 roku zawarli cywilny ślub partnerski, a w 2010 roku na świecie pojawił się ich pierwszy syn - Zachary. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Elton John (@eltonjohn)