Reedycja albumu Nirvany

Absolutny "must have" dla fanów Nirvany.

19 września w sprzedaży pojawi się reedycja albumu "Nevermind" Nirvany . Zestaw ukaże się w kilku formatach, w tym w wersji składającej się z czterech płyty CD i krążka DVD.

Limitowana edycja Super Deluxe zawierać będzie nagrania demo, które zarejestrowano w studiu Smart należącym do producenta Butcha Viga jak również nagrane na boomboksie próby poprzedzające właściwą sesję. Ponadto na jeden z krążków trafi płyta wyprodukowana i zmiksowana przez Viga, podczas gdy oficjalną wersję miksował Andy Wallace.

Na DVD trafią klipy towarzyszące promocji dzieła, wcześniej niepublikowane nagrania z sesji dla BBC oraz koncertu Live Halloween 1991, który odbył się w Paramount Theatre w Seattle. Całość uzupełni 90-stronicowa książeczka.

W mniej rozbudowywanych wersjach, fani mogą spodziewać się zremasterowanego oryginału, kawałków z B stron singli, alternatywnych miksów, nagrań koncertowych i z sesji radiowych.

Longplay oryginalnie miał premierę 24 września 1991 roku . Z albumu pochodzą przeboje "Smells Like Teen Spirit", "Come as You Are" czy "Lithium" . Dzieło rozeszło się na całym świecie w nakładzie 30 milionów.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!