Coma symfonicznie

Grupa Coma ponownie zagra z towarzyszeniem orkiestry.

Tym razem zespół wystąpi 18 września 2011 w Kielcach w położonym wśród skał amfiteatrze Kadzielnia. ?

Kapelę wspomoże Orkiestra Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Będzie to największe widowisko symfoniczne z udziałem polskich wykonawców.

Praca nad projektem Coma symfonicznie to wyjątkowe wyzwanie - przyznaje dyrygent. - W oparciu o doświadczenia zeszłorocznej trasy akustycznej udało nam się jeszcze bardziej zacieśnić język muzycznej ekspresji. Wiele utworów uzyskało nową szatę dźwiękowa, czasami mgliście - pastelową, a w innych momentach wręcz energetyczną i drapieżną. W najbliższym projekcie zaprezentujemy również kilka nowych utworów. Współpraca z Comą sprawia nam wiele radości, a sądząc po reakcji fanów jak i fachowej krytyki muzycznej - udaje nam się wypracować taki efekt artystyczny, który zadowala nawet najbardziej wymagających.

Coma dała już dwa koncerty z orkiestrą - premierowy w czerwcu 2009 w Gdańsku oraz we wrześniu 2010 w Warszawie. Pierwsze z tych wydarzeń zostało zarejestrowane na płycie, "Coma symfonicznie", której premiera zbiegła się z datą drugiego występu.

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem >>TUTAJ<< i >>TUTAJ<< .

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!