Kombii z nowym singlem, promującym najnowszą polską komedię

Wkrótce pojawi się nowy utwór grupy Kombii: "Wyjazd Integracyjny", który będzie motywem przewodnim filmu o tym samym tytule.

Największa impreza w historii polskiego kina w reżyserii Przemysława Angermana oprócz dużej dawki humoru oferuję nam również niezwykłe wrażenia słuchowe. Na soundtracku będzie można usłyszeć stare i nowe przeboje wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Motywem przewodnim i nowością na polskim rynku muzycznym będzie utwór wykonywany przez zespół Kombii . Piosenka nosi takim sam tytuł jak film Angermana, a więc "Wyjazd Integracyjny" . Artyści póki co nie zdradzili szczegółów dotyczących nowego kawałka. Pozostaje nam czekać do premiery, która odbędzie się 15 września 2011 roku.

Czy singiel wraz z filmem trafią do serc słuchaczy i kinomaniaków? O tym przekonamy się późną jesienią, gdyż premiera filmu planowana jest na 4 listopada bieżącego roku.

Ostatnim krążkiem w dorobku Grzegorza Skawińskiego i spółki jest album "O Miłości" , wydany w 2010 roku, z którego pochodzi m.in. hit "Kolory Tańczą W Twoich Oczach" .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!