Jagger i Stone - blaski i cienie współpracy

Mick Jagger ma momentami dość Joss Stone, bo wokalistka śpiewa non stop, nawet podczas zwykłej rozmowy.

Jagger i Stone współpracują ostatnio nad projektem SuperHeavy , którego członkami są także Dave Stewart, Damian Marley i A.R. Rahman. Wokalista The Rolling Stones przyznał, że koleżanka z supergrupy czasami działa mu na nerwy.

- Joss śpiewa cały czas, nawet podczas zwykłej konwersacji - zdradził Jagger. - To przezabawna dziewczyna, ale po jakimś czasie trochę denerwująca, więc zdarza się, że każę jej się zamknąć. "Zamknij się już, Joss". Rządzę innymi, ale oni nawet tego nie dostrzegają, bo jestem taki miły. Oni też czasami każą mi spadać albo zamknąć usta. To działa w dwie strony.

Artysta dodał także, że jest odpowiedzialny za przesiewanie pomysłów na nowe kompozycje SuperHeavy , ponieważ Dave Stewart, założyciel formacji, ma ich aż zbyt wiele. - Dave to wspaniały facet, uwielbiam go, ale on ma tysiąc pomysłów na minutę - przyznał Jagger. - Mój kumpel powiedział kiedyś, że nie ma pomysłu, który nie podobałby się Dave'owi. Moją rolą jest wybieranie tych lepszych koncepcji spośród tych nieco gorszych. 16 września ukazał się debiutancki, imienny krążek SuperHeavy.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!