"Życia zawsze mało" Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska - legenda polskiego rocka, której twórczość w latach osiemdziesiątych w Polsce uznana była za "skandal" przerywa muzyczne milczenie nową płytą.

Pierwszy od 15 lat premierowy album piosenkarki, Izabeli Trojanowskiej - "Życia zawsze mało", który zawiera 11 premierowych piosenek utrzymanych w klimatach rock-pop pojawi się w sklepach już 8 października. Artystka czerpiąc ze swojej wcześniejszej twórczości stworzyła całkiem nowe dzieło, które muzycznie wpasowuje się w dzisiejsze czasy.

Autorami piosenek na płycie są m.in.: Tomasz Bracichowicz (z zespołu "Mafia"), Marcin Nierubiec, Wojtek Byrski, Zdzisław Zioło czy Romuald Lipko z "Budki Suflera". Za większość tekstów odpowiedzialny jest Wojtek Byrski, jednak napisali je również Tomasz Zeliszewski oraz sama piosenkarka Izabela Trojanowska. Płyta "Życia zawsze mało" jest o miłości, bo według wielu teorii to od miłości wszystko się zaczyna i kończy. Na płycie pojawiają się również utwory o otaczającym nas świecie i emocjach, które mamy w sobie. Dla fanów Trojanowskiej i wielbicieli eleganckiego rocka jest to październikowa pozycja obowiązkowa. Płytę promuje piosenka i teledysk:

Jeżeli czymś zaskoczę na płycie, to jakością. Wciąż jestem sobą. Śpiewam trochę inaczej - bo sama się zmieniłam przez te lata, co jest naturalne, ale trzymam się tych samych pryncypiów. Wierzę w potrzebę ładnych melodii i dobrych, mądrych tekstów. Mam ambicje, chciałabym, żeby młodzież, która myśli, że jestem na przykład tylko aktorką z serialu "Klan", polubiła mnie jako wokalistkę. A ci, którzy mnie znali z lat 80., żeby się nie rozczarowali, po prostu.

Zaciekawieni? Skusicie się na najnowszą płytę divy?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!