Nowe ciacho TVNu - Philippe Tłokiński

Od września na antenie TVNu oglądać możemy nową twarz. Philippe Tłokiński, wschodząca gwiazda stacji, pojawił się niedawno w serialach "Prosto w serce" oraz "Przepis na życie". Czy podbije serca Polek?

Urodzony we Francji, wychowany w Szwajcarii, z pochodzenia Polak. Philippe Tłokiński swoją karierę aktorską rozpoczął na francuskich deskach teatralnych, w telewizji pojawił się w serialach "Camping Paradis" oraz "Hard". Zagrał także w filmie "Une Vie Meilleure". Polskiej publiczności znany jest natomiast z roli Ignacego w serialu "Przepis na życie" , przystojnego stażysty Poli - postaci granej przez Edytę Olszówkę. Występuje także w innej produkcji "Prosto w serce" , gdzie wciela się w Adama - kuzyna Artura (Filip Bobek) z Ameryki.

Filip TłokińskiFilip Tłokiński Filip Tłokiński

Fani futbolu nazwisko Tłokiński mogą kojarzyć z kolei ze znanym w latach osiemdziesiątych - piłkarzem Widzewa Łódź. Philippe jest bowiem synem króla strzelców polskiej ekstraklasy. Nie poszedł jednak w ślady ojca i wbrew jego woli, został artystą.

Philippe TlokińskiPhilippe Tlokiński Materiały prasowe/TVN

Ładna buzia aktora rozczula fanki seriali, podobnie jak jego subtelne usposobienie. Czy stacja wylansuje Tlokińskiego na kolejną gwiazdę? On sam nie ukrywa, że chciałby zostać w rodzinnym kraju na dłużej. Być może niedługo będziemy mogli zobaczyć 26 letniego Philippa w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!