Basia Trzetrzelewska w nowym wydaniu

Już 14 października ukaże się nowy album artystki. Oprócz koncertowych wykonań hitów Basi na płycie znalazły się dwa zupełnie nowe nagrania studyjne!

Nagrania na nowej płycie "From Newport to London ." to rejestr koncertu, który odbył się w Łodzi w czerwcu 2011r. Utwory pochodzą z poprzedniego albumu "It's That Girl Again" wydanego w kwietniu 2009 roku.

Obok Basi i Danniego White'a na płycie usłyszymy dwie wspaniałe wokalistki (chórzystki) Veronique Clarisse i Annick Clarisse-Willequet, jak również muzyków: Giorgio Serci na gitarze, Andresa Lafone na basie, Marca Parnella na perkusji, Paula Booth'a na saksofonie i Kevina Robinsona na trąbce.

Basia Trzetrzelewska Basia Trzetrzelewska  Basia Trzetrzelewska

W utworze "A Gift" gościnnie wystąpiła finalstka pierwszej polskiej edycji X Factora - Ada Szulc , natomiast jeden z dwóch studyjnych utworów - "Wandering" - nagrany został z gościnnym udziałem Mieteka Szcześniaka .

Drugi zupełnie nowy utwór na płycie to tytułowy "From Newport to London", który zainspirowany został miłością Basi do europejskiej muzyki filmowej i świata sztuki. Mixem tych piosenek zajął się Dave Bascombe, z kolei nad montażem, mixem i masteringiem nagrań koncertowych pracował Richard Bull.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!