Bryan Adams gwiazdą nadchodzącego weekendu!

Nadchodzący weekend w Radiu Złote Przeboje spędzicie z  Bryanem Adamsem! Ten kanadyjski muzyk pokonał w głosowaniu Prefect, Bee Gees, Ace of Bace i Georga Michaela zdobywając 35 % Waszych głosów!

Bryan  stał się najbardziej popularnym kanadyjskim artystą późnych lat 80. i 90., znanym z wielu romantycznych ballad i utworów rockowych takich jak "Summer Of '69'" i "Cuts Like A Knife".

Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w roku 1975 , kiedy w wieku 16 lat Adams rzucił szkołę i dołączył do zespołu Sweeney Todd, który dwa lata później wydał pierwszy i jedyny album. Następnie muzyk rozpoczął karierę solową. W 1993 roku Adams nagrał razem ze Stingiem i Rodem Stewartem do filmu Trzej muszkieterowie piosenkę "All for Love ", którą to każdy z Was pamięta doskonale ze szkolnych dyskotek.

W przerwie pomiędzy nagraniami Adams bawi się aparatem fotograficznym. Fotografował już między innymi Micka Jaggera, Amy Winehouse oraz Annie Lennox.

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wiele kawałków, które stały się hitami. Będziecie mogli usłyszeć także ciekawostki dotyczące Bryana Adamsa oraz jego twórczości. Tylko w Radiu Złote Przeboje!

Oto przedsmak tego, co czeka Was w weekend:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!