Reaktywacja zespołu Oasis

Liam Gallagher po raz kolejny zapewnił, że zespół Oasis reaktywuje się w przyszłości.

Niedawno wokalista zasugerował, że grupa mogłaby zejść się w 2015 roku z okazji 20. rocznicy "(What's The Story) Morning Glory". Jego brat, Noel, odrzucił propozycję. Mimo to Liam najwyraźniej nie traci animuszu i trzyma się swojej wersji.

Jestem przekonany, że się zejdziemy. Noel musi pograć sobie solo i uświadomić, że nie jest zbyt dobry bez swojego młodszego braciszka. W 2015 zorganizujemy trasę z okazji rocznicy. To Noel wpadł na ten pomysł, a teraz mówi, że się nie zgadza. Ja uważam, że powinniśmy to zrobić. Jeśli ludzie będą chcieli tej trasy, to ją dostaną.

Liam dodał także, że kolejna płyta jego nowego zespołu, Beady Eye, zrewolucjonizuje muzykę.

- Nasz pierwszy krążek nie był rewolucyjny, ale drugi taki będzie - zarzeka się Gallagher. - Brzmienie będzie bardziej efektowne, szerokie. W nagrania włączymy smyczki.

Przypomnijmy, że grupa Oasis rozpadła się po tym jak w 2009 roku zespół opuścił Noel Gallagher. Po rozwiązaniu zespołu w 2009 roku Liam wraz z pozostałymi jego członkami założył wspomnianą formację Beady Eye. Jej debiutancki longplay, "Different Gear, Still Speeding", ukazał się 28 lutego.

17 października do sprzedaży trafiła solowa płyta Noela, "High Flying Birds".

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!