Support Michaela Bublé - Naturally Seven!

Wiemy już, kto będzie supportował koncert Michaela Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 w Gdańsku.

Będzie to grupa Naturally 7 , czyli nowojorski zespół, który zasłynął jako jeden z najlepszych wykonawców tzw. vocal play na świecie, na każdym z koncertów otrzymując owacje na stojąco. Zarówno Michael Bublé jak i Naturally 7 wystąpią w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Naturally 7 to zespół wykonujący VOCAL PLAY. Intensywne wykorzystanie bardzo popularnego ostatnio beatboxu to cecha charakterystyczna tego zespołu, który był prawdziwą sensacją i objawieniem po wykonaniu coveru Phila Collinsa "In The Air Tonight". Nagranie trafiło na serwis youtube i niemal od razu stało się wielkim hitem. Brak instrumentów takich jak gitary, perkusja czy wiele innych i cały czas obecny instrument głosu czynią Naturally 7 wyjątkową grupą. Niewątpliwie stanowią zjawisko muzyczne i warto zapoznać się z ich twórczością, a później usłyszeć na żywo - tłumaczy i przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert Michaela Bublé w ERGO ARENIE.

Naturally Seven - Feel it (in the air tonight)

Na szeroką skalę grupa zaczęła działać w 2007 roku. Jej muzycy właśnie ten okres uważają za przełomowy, ponieważ wtedy zaistnieli na światowej scenie występując przed milionami słuchaczy. W styczniu 2009 roku Naturally 7 wystąpili w London`s Pigalle obok tak uznanych artystów jak: Coldplay, Chris Martin czy Brian Eno. Następnego dnia grupa weszła do studia wraz z Eno i Coldplay na ich wspólne zaproszenie.

Ten zespół można zobrazować najlepiej, jako grupę siedmiu muzyków, która uprawiają coś, co najlepiej określa nazywa vocal play. Trudno inaczej opisać to, co robią. Za pomocą swoich głosów wytwarzają dźwięki podobne do różnych instrumentów, począwszy od perkusji, przez instrumenty dęte a kończąc na gitarach - opisuje Naturally 7 Daniel Sieberg z CBS NEWS.

Koncert Michaela Bublé , przed którym zaśpiewa Naturally 7 odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Koncert zainauguruje cykl "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" organizowany przez agencję Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci salonów EMPIK i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!