Sylwester w Poznaniu! [zdjęcia]

Niezapomniana sylwestrowa noc już za nami. Aby wspomnienia dobrej zabawy utrzymywały się jak najdłużej, przygotowaliśmy dla Was zdjęcia z Sylwestra w Poznaniu!

Tematem przewodnim imprezy był "Powrót do przeszłości". Cały Plac Wolności w Poznaniu zapełnił się ludźmi, których ze sceny zabawiali: Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak wraz z zespołem Papa D, London Beat, Perfect oraz Gazebo.

Kliknij i przeczytaj więcej o występie Gazebo podczas Sylwestra w Poznaniu >> >

Wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki lat osiemdziesiątych. Aby wspomnienia wieczoru z 31 stycznia 2011 utrzymywały się jak najdłużej, zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas imprezy.

Na sylwestrowy koncert pod hasłem "Powrotu do przeszłości" przyszły prawdziwe tłumy. Na imprezie bawiło się ponad 35 tysięcy osób! A wszystko zaczęło się od bardzo mocnego akcentu, czyli występu Małgorzaty Ostrowskiej. Śpiewając "Szklaną pogodę", czy "Mister of America" poznańska wokalistka pokazała, że jest w świetnej formie. Po niej Paweł Stasiak z zespołem Papa D. przypomniał największe przeboje grupy znanej w latach 80 jako Papa Dance. To oni tak na dobre rozgrzali poubliczność dynamicznymi, melodyjnymi piosenkami, takimi jak "Gdzie jest Ola", czy "Monaliza", zachęcając wszystkich do tańca. Gazebo - twórca przeboju "I Like Chopi"" - również nie zawiódł. Udowodnił, że jako gorący Włoch potrafi przekazać swoją dobrą energię poznaniakom. Po nim sceną i publicznością zawładnął Perfect. Przygotowany przez nich miks największych przebojów zespołu, w tym nieśmiertelnej "Autobiografii", spodobał się wszystkim.

Na koniec na Placu Wolności usłyszeliśmy doskonałych wokalnie, w świetnej stylizacji członków zespołu London Beat, którzy przynieśli ze sobą trochę słońca przebojami "You Bring Me The Sun" czy "I've Been Thinking About You".  W przerwie ich koncertu wybiła północ!

Kliknij i przeczytaj więcej na temat Sylwestra w Poznaniu! >>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!