Steven Tyler obiecuje wierność

Steven Tyler zapewnia, że nie zdradzi swojej obecnej narzeczonej, Erin Brady, z którą związany jest od 2006 roku. Para poznała się, kiedy Erin Brady objęła stanowisko promotora tras Aerosmith. Wcześniej wokalista rozwiódł się ze swoją drugą żoną - Teresą Barick. Steven Tyler ma trzy córki i syna z różnych związków.

Wokalista Aerosmith, który w ostatnie Święta oświadczył się ukochanej, tym razem chce pozostać wierny.

- W swoim życiu skrzywdziłem wiele kobiet, przeżyłem kilka rozwodów - tłumaczy Tyler. - Wielu swoich zachowań się wstydzę i chętnie cofnąłbym czas. Nie chcę już nikogo krzywdzić. Na scenie mogę wydawać się napalonym zwierzęciem i w sumie tym właśnie jestem na koncertach. Faceci już tak mają, że chcieliby przelecieć każdą ładniejszą pannę, która na nich poleci. Ale ja już tego nie chcę. Pragnę tylko, aby Erin była moja i jeśli muszę zrezygnować z innych dziewcząt, aby osiągnąć ten cel, pozostanę wierny.

Ostatni longplay Aerosmith z premierowym materiałem to "Just Push Play" z marca 2001 roku. Trzy lata później ukazał się wypełniony coverami krążek "Honkin' On Bobo". Zespół pracuje obecnie nad nową płytą.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!