Brodka szczerze o "nowych" fanach!

Brodka robi sobie przerwę?! Stylowa wokalistka, przez wielu określana ikoną mody, pojawiła się na okładce lutowego numeru miesięcznika "Twój Styl" udzielając przy okazji interesującego wywiadu!

Pamiętamy czasy, kiedy śpiewającą na scenie Monikę Brodkę oglądała garstka przypadkowych słuchaczy. Teraz, po sukcesie albumu "Granda", wokalistka doczekała się prawdziwych fanów . Jak o nich mówi?:

Gdy na koncercie jest twój trzystuosobowy fanklub, nie możesz tak po prostu podziękować i iść za kulisy na szampana.
- Staram się po występie wyjść do ludzi. Przez ostatni rok moja publiczność mocno się zmieniła. Mam fanów, którzy jeżdżą na wszystkie koncerty, są z nami. Zżyłam się z nimi. Na koncercie czuję ich energię. Dużo łatwiej nawiązać kontakt, kiedy wiem, że oni na mnie naprawdę czekali.

Kiedy kilka miesięcy temu, Brodka pojawiła się jako skrzydłowa Czesława Mozila w programie "X Factor" spekulowano, że w nowym składzie zasiądzie właśnie ona, zastępującym tym samym Maję Sablewską. Czy Brodka da się skusić na jurorowanie w talent show lub uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami?:

- No właśnie. Pomijając estetykę tego programu, nie lubię chwytać za ogon kilku srok naraz. Nie mam na to czasu. Nie zdecydowałam się też na jurorowanie w muzycznych show. Może jak będę przed emeryturą, usiądę sobie w komisji i zacznę oceniać innych. Teraz mam wszystko przed, a nie za sobą.

Więcej w lutowym numerze pisma.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!