Wielki, złoty powrót LEONARDA COHENA!

Takiego powrotu życzyłby sobie każdy artysta, szczególnie jeśli powrót ten ma miejsce w wieku 78 lat: nowy studyjny album Leonarda Cohena od dnia premiery jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Artysta będzie gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje!

Album "Old Ideas" to już Złota Płyta i najlepiej sprzedająca się płyta ubiegłego tygodnia w Polsce! Dzięki temu krążek "Old Ideas" uzyskał już status mocnej Złotej Płyty , a od Platyny dzieli go tylko kilka tysięcy nośników.

Znając dotychczasową popularność Cohena w Polsce, taki wynik nie powinien dziwić, ale sporym zaskoczeniem jest Cohena-mania, jaka ogarnęła cały świat - "Old Ideas" trafiło na szczyty list sprzedaży (oficjalnych, iTunes i w sklepie Amazon) w 17 krajach , w tym Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Francji a do TOP5 w dziecięciu kolejnych. Kompozycje z "Old Ideas" wszędzie zbierają znakomite recenzje , a w Polsce ich wartość możemy docenić także za sprawą znakomitych tłumaczeń Daniela Wyszogrodzkiego, jakie umieszczono na oficjalnej stronie artysty www.leonardcohen.com .

WEEKEND Z LEONADREM COHENEM >>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!