20 pytań do...: Magda Steczkowska

Dzisiaj zaskoczyliśmy dwudziestoma pytaniami piosenkarkę, której uroda idzie w parze z głosem. Pochodzi z rodziny z ogromnymi muzycznymi tradycjami, jest siostrą Justyny. Magda Steczkowska odkrywa przed Wami swoje tajemnice!

Mój pierwszy raz na scenie?

Miałam trzy albo cztery latka, nie pamiętam dokładnie, ale byłam na pewno bardzo malutka

Pierwszy autograf dany fanowi?

Nie pamiętam, byłam bardzo malutka.

Duet-marzenie?

Chyba ze Stingiem chciałabym zaśpiewać.

Pierwsza płyta/kaseta którą kupiłaś?

Chyba Whitney Houston.

Ulubiona piosenka z przedszkola?

My jesteśmy krasnoludki.

Power play/pierwsza trójka w Ipodzie?

Najbardziej lubię słuchać muzyki klasycznej. Jest mnóstwo utworów, kilka które lubię najbardziej to np. Anna Maria Jopek - Spróbuj mówić kocham, piosenki z płyty Kayah "Skała", ale nie tylko, wszystko co Stinga, większość co Prince'a.

Cecha charakteru, która przeszkadza Ci w karierze?

Nie wiem...chyba wrażliwość

Pierwsze zarobione pieniądze?

Jeżeli nie brać pod uwagę tego, że zarabiam od trzeciego roku życia, bo grając z rodziną - zarabialiśmy, to pierwsze większe zarobione pieniądze były w kuchni w Belgii przy myciu garnków. Miałam wtedy chyba 16 lat.

Serial, który Cię wciągnął?

Jest tylko jeden serial, który oglądam od lat, jest to "Na dobre i na złe"

Ulubiony gadżet?

Nie jestem gadżeciarą

Co kryje Twoja torebka?

Pampersy, mokre chusteczki, telefon komórkowy, portfel - chociaż nie zawsze, bo często o nim zapominam.

Gdybym przez jeden dzień mogła być mężczyzną, to...

Nie chciałam nigdy być mężczyzną.

Nigdy nie zgodziłabym się na?

Na przefarbowanie włosów na czarny

Kolacja z...

Z mężem chodzę na kolacje. Ale chciałabym iść  z Meryl Streep, bo jak czytam z nią wywiady, to mam wrażenie, że jest mądrą kobietą a przede wszystkim genialną aktorką. I tak bym z nią porozmawiała o życiu. Poza tym matka czwórki lub trójki dzieci, więc miałybyśmy o czym rozmawiać.

Pierwsza miłość?

Przyjaźnie się z nim do dziś, było to w szkole podstawowej.

O której zazwyczaj wstajesz?

Błagam Cię... Ja w ogóle śpię? Różnie, to zależy, ogólnie mało sypiam, ale głównie wstaję o szóstej, siódmej. Nie ma takiej godziny, że wstaję bo...

Polski schabowy czy włoska pasta?

Włoska pasta - zdecydowanie

Wymówka na spóźnienie?

Nienawidzę się spóźniać, strasznie mnie to denerwuje i nie lubię jak ktoś się spóźnia, kiedy jest ze mną umówiony. Moja tolerancja to jest 15 minut i później się... denerwuję, bo bardzo cenie sobie swój czas i czas innych. Jeżeli tak się już zdarza, że się spóźniam, to mówię prawdę.

Po godzinach jestem?

U mnie nie ma czegoś takiego jak po godzinach. W naszej pracy ciężko mówić - po godzinach. To że schodzisz ze sceny nie znaczy, że jesteś po pracy. Przychodzę do domu i oprócz tego, że jestem mamą, żoną, panią kucharką, panią sprzątaczką i nie wiadomo kim jeszcze to w między czasie odbieram telefony, udzielam wywiadów. I robię różne inne rzeczy, które są związane z moja pracą. Tak naprawdę moja praca jest moim życiem. Gdybym była po godzinach, to bym siedziała w kinie.

W wieku 80 lat będę...

Będę typu niemiecki turysta leżeć na plaży na Seszelach, patrzeć w niebo i mówić kochanie jak cudownie nasze życie się ułożyło. Mamy piękne trzy dorastające córki, milion pięćset wnuków, a my na Seszelach moczymy nóżki w pięknej lazurowej wodzie.

Zobacz jak odpowiadał nasz ostatni gość - Kuba Badach>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!