Cykl "20 pytań do...": Kasia Wilk

Dzisiaj zaskoczyliśmy dwudziestoma pytaniami piosenkarkę, która choć jest młoda, ma ogromne muzyczne doświadczenie sceniczne, zarówno solowe jak i w licznych duetach. Posłuchajcie jakie tajemnice skrywa Kasia Wilk!

Mój pierwszy raz na scenie?

Cykl koncertów "Poranek Muzyczny" organizowany przez Szkołę Muzyczna w Lubinie do której uczęszczałam. Pamiętam jak dziś gitara, strój galowy, wielki biały motyl na głowie, jak twierdziła moja mama- ostatni krzyk mody. No i te pojedyncze po występie brawa, nie do zapomnienia.

Pierwszy autograf dany fanowi?

To było całkiem niedawno wiec pamiętam dokładnie. Zanim oddałam do rak pierwszego fana  kilkakrotnie poprawiłam dedykacje, przerywał długopis i przekręciłam imię. Wszystko źle!

Duet-marzenie?

Moim marzeniem jest zaśpiewanie z kimś kto jest już nieosiągalny. Michael Jackson czy Freddie Mercury. Reszta jest praktycznie w zasięgu ręki jeśli się mocno wierzy. Póki co spełniam je po kolei- duet z Piotrkiem Cugowskim zaczął pasmo duetowych powodzeń.

Pierwsza płyta/kaseta którą kupiłaś?

Oj to było tak dawno, między Puszkiem Okruszkiem, Czerwonymi Gitarami, Bajmem leżała również moja ulubiona kaseta Celine Dion "S'il suffisat d'aimer"

Ulubiona piosenka z przedszkola?

"Jagódki" piosenka ta prawdopodobnie zapoczątkowała moja drogą muzyczną. Jako 5 letni krzywonóg wystąpiłam w konkursie piosenki i właśnie wtedy cieszyłam się pierwszym zwycięstwem.

Power play/pierwsza trójka w Ipodzie?

Freak Kitchen, Sellah Sue, Rihanna, Dezire, Alicia Keys, Sound track z filmu "Dreamgirls"

Cecha charakteru, która przeszkadza Ci w karierze?

To trudne pytanie, kiedy ma się znaleźć tylko jedną... Upór, lenistwo, ambicja.

Pierwsze zarobione pieniądze?

Podstawówka, wakacje, bazar, łózko polowe, na nim chińskie koszulki, a na krzesełku wędkarskim ja. Ot moje pierwsze pracownicze królestwo. Za zarobione pieniądze kupiłam sobie biustonosz, choć jeszcze długo nie było na co zakładać

Serial, który Cię wciągnął?

"Dexter", kilka pierwszych sezonów "Prison Break" i "Gotowe na wszystko", "Dr House" i "Friends"

Ulubiony gadżet?

Korkociąg

Co kryje Twoja torebka?

Gumy do żucia, paragony, drobne, karta płatnicza, zapalniczkę, słuchawki, telefon, klucze, bezbarwna pomadka, furagin pocięty na małe porcyjki.

Gdybym przez jeden dzień mogła być mężczyzną, to...

Gdybym przez jeden dzień mogła być mężczyzna to chciałabym uprawiać z kobieta sex .

Nigdy nie zgodziłabym się na?

Nigdy nie mów nigdy. Jest wiele rzeczy, którym jestem przeciwna, ale jestem zmienna i czasem "nigdy" zamienia się w "zawsze".

Kolacja z...

Przyjaciółką Anią. Zawsze jest romantycznie...

Pierwszy pocałunek?

Tak na serio, bo gdyby licząc grę w butelkę... On miał 20 lat, a ja dużo mniej. On miał kreszowy dres i była to dyskoteka, on miał na imię Arek, a ja byłam pod opieką starszego kuzynostwa... Dlatego owa magiczna chwila została brutalnie przerwana.

O której zazwyczaj wstajesz?

Wszystko zależy od tego, o której się położę. Swoje 6 godzin chcę odespać, a że jestem raczej nocnym markiem, to wstaję przed południem.

Polski schabowy czy włoska pasta?

Polski schabowy, włoska pasta, sushi, chilli con carne...

Wymówka na spóźnienie?

Korki, ale staram się w tej kwestii mówić prawdę... Szanuje czas innych i staram się nie spóźniać.

Po godzinach jestem?

Po godzinach pozwalam sobie na drobne przyjemności albo w samotności albo z gromadą znajomych. Lubię czasem odpuścić i zwyczajnie leniuchować.

W wieku 80 lat będę...

Nie wiem czy w tym wieku w ogóle będę, ale najważniejsze byłoby poczucie, że zrobiłam w życiu coś wartościowego, że starałam się je przeżyć z całej epy. Myślę, że w tym wieku już się wie jak to zrobić, brakuje tylko sił.

Zobacz jak odpowiadał nasz ostatni gość - Magda Steczkowska>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!