Cykl "20 pytań do...": Alexandra

Tym razem na dwadzieścia przewrotnych pytań odpowiedziała młoda i niezwykle utalentowana piosenkarka - Alexandra, która swoim debiutem zyskała sporą popularność. Zobaczcie jak poradziła sobie z naszym Kwestionariuszem!

Aleksandra Jabłonka to polska wokalistka, urodzona 3 kwietnia 1988roku w Kętrzynie na Mazurach. Karierę rozpoczynała w popularnym programie telewizyjnym "Jaka to melodia". Na rynku muzycznym zadebiutowała w towarzystwie duetu Kalwi & Remi gdzie razem z nimi wykonała dwie piosenki "Kiss" i "Girls" które podbiły polskie i zagraniczne listy przebojów. Solową karierę rozpoczęła w 2011 roku od singla "Popłyniemy daleko".

Mój pierwszy raz na scenie?

Miałam 4 lata, była to prowizoryczna scena, po występie Tata zabrał mnie na lody.

Pierwszy autograf dany fanowi?

Nie pamiętam, ale podejrzewam, że było to w okresie, w którym współpracowałam z najlepszym polskim Elvisem Presleyem - Piotrem Bugzelem. To on wdrożył mnie na scenę muzyczną i kiedy występowałam jako jego suport, zdarzało się, że proszono mnie o autograf.

Duet - marzenie?

Uwielbiam Alicie Keys, wielokrotnie włączam sobie jej płytę i słuchając jej piosenek, wykonuję tzw. drugi głos i że tak powiem, już z nią śpiewałam.

Pierwsza płyta/kaseta, którą kupiłem/kupiłam?

To była chyba kaseta "Spice Girls". Pamiętam piosenkę "Viva Forever", zresztą chyba każda młoda dziewczyna słuchała tego zespołu, byłam zawsze tą sportową, czyli Mel.C

Ulubiona piosenka z przedszkola?

Wierszyki pamiętam, ale za chiny nie pamiętam żadnej piosenki

Power play w iPodzie?

Nie mam ani iPoda, ani nie słucham mp3

Cecha charakteru, która przeszkadza Ci w karierze?

Wszystkie wady, które kiedyś mi przeszkadzały, zostały wyeliminowane i dzisiaj wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego co by mi przeszkadzało na scenie. Pamiętam, że kiedyś miałam problem ze skupieniem się na scenie na swoim wokalu i wielokrotnie pamiętam, że jak stałam na scenie, to czytałam ludziom z ruchu warg, co mówią na mój temat i analizowałam to, przejmując się tym wszystkim.

Pierwsze zarobione pieniądze?

Pracowałam jako animatorka, zawsze starałam się sama sobie radzić i nie obciążać rodziców, który zawsze mi pomagali. Gdzieś tam w mojej naturze jest jednak taka niezależność i moim marzeniem zawsze było, oprócz bycia na scenie i śpiewania, bycie niezależną, żeby nikt nigdy nie powiedział mi - maleńka, pakuj manatki.

Serial, który Cię wciągnął?

Ostatnio mam zbyt mało czasu, by siedzieć i oglądać seriale. Obejrzałam ostatnio dwa odcinki serialu "Prawo Agaty" i naprawdę bardzo mnie wciągnął. Nie przepadam za serialami, ale jest to nieliczny serial, w którym coś się dzieje. Ale moje ulubione seriale to "Seks w Wielkim Mieście" i "Gotowe na Wszystko"

Ulubiony gadżet?

Oczywiście jest to telefon iPhone, marzę o nowszym modelu. Nie wyobrażam sobie życia bez tego typu telefonu, który pomaga mi w każdej dziedzinie życia. Dzięki niemu mam dostęp do wielu przydatnych aplikacji.

Co kryje Twoja torebka/kieszenie?

Uwielbiam torebki, mam w niej w tym momencie perfumę, płytę, duży portfel, spinkę do włosów, nawet stanik , puder do twarzy i wiele, wiele innych przedmiotów

Gdybym przez jeden dzień mógł/mogła być kobietą/facetem to ...

Ostatnio powiedziałam mamie, jadąc samochodem, że gdybym była facetem, to wysiadałabym z samochodu i po prostu biła wszystkich kierowców - śmiech.

Nigdy nie zgodziłbym/zgodziłabym się na?

Nie rozebrałabym się dla żadnego magazynu.

Kolacja z...

Mam ukochanego przyjaciela, który jest fryzjerem i moim stylistą,  uwielbiam z nim jeść kolacje. Nie muszę iść na nią z kimś znanym, żeby miło spędzić czas.

Pierwsza miłość/pocałunek?

Miałam wtedy 15 lat, było to na... drzewie i skończyło się tylko na pocałunku.

O której wstajesz?

o 12:00

Polski schabowy czy włoska pasta?

Włoska pasta.

Wymówka na spóźnienie ?

Staram się nie spóźniać, dla mnie to obciach. Wielokrotnie zdarza się, że jestem tak zabiegana, że zdarza się. Jednak mówię zawsze prawdę, bez żadnych wymówek.

Po godzinach jestem...

Po godzinach jestem kobietą kot.

W wieku 80 lat będę ?

Będę fajną pomarszczoną laską, pijącą Malibu.

Zobacz jak odpowiadał nasz ostatni gość - Mrozu>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!