Co spędza Alanis Morissette sen z powiek?

27 sierpnia ukaże się nowa płyta Alanis Morissette, "Havoc And Bright Lights". Materiał wyprodukowany został przez Guya Sigswortha (Björk, Madonna, Seal) oraz Joe Chiccarelliego (Tori Amos, Elton John, My Morning Jacket, U2).

Zwiastujący longplay singel "Guardian", fani będą mogli nabyć 18 czerwca . Tego samego dnia singiel trafi do rozgłośni radiowych na całym świecie.

- Ten album, jak zawsze w moim przypadku, jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem - powiedziała wokalistka. - Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się na moich koncertach, by podjąć ze mną polemikę, które te piosenki za sprawą ich zaangażowania i wyzywających treści mogą wywołać.

Oto tracklista:

"Guardian" "Woman Down" "'Til You" "Celebrity" "Empathy" "Lens" "Spiral" "Numb" "Havoc" "Win and Win" "Receive" "Edge of Evolution"

Ostatnia płyta Morissette, "Flavors of Entanglement", ukazała się 2 czerwca 2008 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!