Oficjalny hymn EURO 2012 - Wasze opinie!

My tu "Koko Spoko", a wokalistka Oceana, zaprezentowała właśnie teledysk do oficjalnego hymnu Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie - "Endless Summer". Są w nim stadiony Euro, migawki z miast-gospodarzy i... egzotyczna plaża. Jak Wam się podoba?!

Kiedy na naszym oficjalnym profilu na facebooku zamieściliśmy piosenkę, która ma zagrzewać Polską Reprezentację do gry "Koko Euro Spoko" posypały się dziesiątki komentarzy.

Posłuchajcie jak Asia Kruk, prowadząca codzienny program w Radiu Złote Przeboje od 13:30, podsumowała specjalnie dla programu "To właśnie muzyka" piosenkę "Koko Euro Spoko":

Nie inaczej było w przypadku piosenki Oceany:

Świeży, kolorowy teledysk i wakacyjny bit, a do tego zaprzyjaźniona z Polską zagraniczna gwiazda. Czy Oceana stanęła na wysokości zadania? Myślicie, że jej piosenkę będą nucili w tym roku wszyscy Europejczycy? Czy "Endless Summer" to przebój na miarę "Waka Waka" Shakiry?! Odpowiadaliście tak:

Kuba Gołacki: Tragedia. Co mają tropikalne plaże, palmy i czarni mężczyźni w słomianych domkach do Polski i Ukrainy? Tym bardziej, że sama piosenka nie ma nawet wzmianki o piłce nożnej...
Weronika Joanna Wilk: Koko koko Euro spoko co najmniej ma jakieś słowa refrenu ! A tu ? "oooooooooooooo, eeeeeeee"
Dorota Wójcicka: Piosenka jest ładna, ale mało treściwa :/
Grzegorz Damian Andrzejczak: Cóż hymn wybrała UEFA... Nie jest najgorszy. Czepiacie się Oceany, a hymn 4 lata temu śpiewał Shaggy!

Zyta Rutkowska: Szykowali wielkie zmiany, to mamy...Morze Bałtyckie zmieniło kolor :)

Jednak dotychczasowe 282 "lajki" i ponad 80 udostępnień tej piosenki na portalu facebook mówi samo za siebie! Chcemy, nie chcemy... "Endless Summer" będziemy nucić pod nosem przynajmniej do końca Euro!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!