Brodka w L.A.

Monika Brodka zamieściła w sieci filmik dokumentujący jej pracę nad EP-ką "LAX", z której pochodzi najnowszy przebój "Varsovie".

Zestaw "LAX" ukaże się w maju. Na mały krążek trafią dwie premierowe piosenki "Varsovie" i "Dancing Shoes" oraz kilka remiksów tych numerów.

- Te dwa utwory bardzo się od siebie różnią, a one we dwójkę różnią się od tego, co robiłam do tej pory - komentuje Brodka. - Chciałabym żeby te piosenki były oddzielną historią, która się wydarzy pomiędzy dwiema płytami. Dla mnie to jest bardzo fajne, bo daje mi czas na zastanowienie i na zbieranie pomysłów na kolejny album.

Materiał powstał w Red Bull Studio w Los Angeles, gdzie nagrywali M.I.A., Anthrax, Good Charlotte, Wu-Tang Clan, XZIBIT czy 50 Cent.

- Jest to taki trochę eksperyment - przyznaje Monika - Nie wiedzieliśmy kompletnie, czego mamy się tutaj spodziewać. Ale język muzyków jest uniwersalny, obowiązuje na całym świecie, więc w tych nowych dla nas warunkach radzimy sobie całkiem dobrze. Traktujemy to jako wielką przygodę.

Filmik, który został nakręcony podczas pracy Moniki Brodki i Bartka Dziedzica:

Ostatni longplay wokalistki, "Granda", ukazał się we wrześniu 2010 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!