The Killers grają dla Tima Burtona

Do sieci trafiło nowe nagranie The Killers, które zespół przygotował na potrzeby soundtracku do filmu "Mroczne cienie" Tima Burtona z Johnnym Deppem w roli głównej.

Muzycy z Las Vegas wzięli na warsztat piosenkę "Go All The Way" z repertuaru The Raspberries. - Nasz dobry kumpel, Tim Burton poprosił nas, byśmy nagrali utwór do jego filmu - napisali artyści na Twitterze. Zespół premierowo zaprezentował cover w rozgłośni 104,5. Zrealizowana przez The Killers wersja kawałka z 1972 roku trafiła już jednak do sieci i można już się z nią zapoznać:

Obraz "Mroczne cienie" powstał na kanwie serialu, który święcił triumfy na przełomie lat 60. i 70. Bohaterem kultowej serii był krwiożerczy Barnabas Collins, patriarcha rodu wampirów. W filmowej wersji wampir Barnabas wstaje z grobu po 200 latach i stara się pojednać z potomkami swojego rodu żyjącymi w latach 70. W obrazie występują także Michelle Pfeiffer, Eva Green, Helena Bonham Carter, Chloë Grace Moretz i Jackie Earle Haley.

Ostatni longplay kapeli, "Day and Age", miał premierę w listopadzie 2008 roku. Przypomnijmy, że Amerykanie będą gwiazdami Coke Live Music Festival w Krakowie.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!