Polska wokalistka doceniona przez rapera Snoop Dogga

Iza Lach pojawiła się gościnnie w nagraniu Snoop Dogga. Głos polskiej wokalistki usłyszeć można w utworze "Set It Off". Piosenkę na swoim profilu w serwisie SoundCloud zamieścił sam raper.

Po wielkim sukcesie Radzimira Dębskiego, młodego polskiego kompozytora, który wygrał międzynarodowy konkurs na najlepszy emix singla Beyonce, czas na kolejne nazwisko, o którym będzie wkrótce bardzo głośno!

Trochę się zrobiło zamieszania. Od wczoraj na soundcloudzie można znaleźć mój wspólny utwór ze Snoop Doggiem. Jest to wynik konkursu, który Snoop Dogg zorganizował dwa tygodnie temu. Wzięłam w nim udział i bardzo mu się spodobało, to co zrobiłam. Dlatego postanowił go opublikować. Ot cała historia! Cieszę się jak szaleniec. whoa!!!! - napisała na swoim profilu na facebooku, Iza Lach.

Pochodząca z Łodzi artystka zadebiutowała we wrześniu 2008 roku płytą "Już czas". W październiku 2011 wydała drugi album zatytułowany "Krzyk".

Snoop Dogg, fot. materiały prasoweSnoop Dogg, fot. materiały prasowe Snoop Dogg, fot. materiały prasowe

Snoop Dogg opublikował niedawno EP-kę, "Stoner's". Ostatni longplay rapera, "Doggumentary", trafił do sprzedaży wiosną 2011 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!