Ania Rusowicz oraz Eskaubei & Funky Flow w Białymstoku

Ania Rusowicz oraz Eskaubei & Funky Flow dołączyli do tegorocznej edycji Białystok Pozytywne Wibracje Festival. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 lipca.

Utwory w wykonaniu Ani Rusowicz są jak wehikuł czasu, który teleportuje do złotych czasów polskiej muzyki spod znaku big-bitu. Sukces artystki polega na wiernym odtworzeniu klimatu lat 60. i 70. połączonym z nowoczesną aranżacją utworów. Artystka jest zdobywczynią czterech nagród Fryderyk 2012 w kategoriach wokalistka, płyta pop, produkcja muzyczna i debiut.

Ania RusowiczAnia Rusowicz Ania Rusowicz

Eskaubei & Funky Flow to projekt wykonawców reprezentujących dwa różne nurty muzyczne, a w połączeniu dający efekt, który można nazwać instrumentalnym hip-hopem z elementami funky i fusion. Koncerty grupy to przede wszystkim potężna dawka energii, groove'u i scenicznych umiejętności. Eskaubei, obecny na scenie od 13 lat to pionier hip-hopu na Podkarpaciu i jedna z najaktywniejszych postaci rodzimego undergroundu. Funky Flow to z kolei rzeszowska grupa założona w październiku 2005 roku. Muzyka, którą prezentują to fusion, oparty głównie na muzyce jazzrockowej i funky.

Na imprezie zagrają też Omar i Ben L'Oncle Soul, którzy wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Wierni fani Pozytywnych Wibracji mieli okazję posłuchać ich utworów na kompilacjach płytowych z tej serii.

W piątek 20 lipca podczas festiwalu odbędzie się także szczególne wydarzenie: jubileuszowy koncert Ewy Bem "Moje serce to jest muzyk, czyli 40 lat na scenie". Wkrótce poznamy kolejne gwiazdy.

Ewa BemEwa Bem AG

Impreza odbędzie się ponownie na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku .

Bilety dostępne są za pośrednictwem ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, kasach biletowych w salonach Empik w całej Polsce oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!