Zobacz okładkę nowej płyty Alanis Morissette

28 sierpnia ukaże się nowy longplay Alanis Morissette, "Havoc And Bright Lights". Z pomocą sympatyków gwiazdy ujawniona została okładka dzieła.

Dzięki współpracy fanów Alanis Morissette z całego świata i specjalnej aplikacji zamieszczonej na Facebooku, wielbiciele talentu wokalistki w ciągu zaledwie 24 godzin zdołali odkryć zaszyfrowaną w internecie grafikę okładki płyty.

Alanis MorissetteAlanis Morissette perezhilton.com

- Ten album, jak zawsze w moim przypadku jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem - wyjaśnia artystka. - Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się na moich koncertach, by podjąć ze mną polemikę, które te piosenki za sprawą ich zaangażowania i wyzywających treści mogą wywołać.

Za produkcję materiału odpowiadają Guy Sigsworth (Björk, Madonna, Seal) oraz Joe Chiccarelli (Tori Amos, Elton John, My Morning Jacket, U2). To pierwszy od czterech lat premierowy zestaw Kanadyjki. Zwiastujący premierę albumu singiel "Guardian " trafi do sprzedaży 18 czerwca .

Alanis Morissette właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Mario 'MC Souleye' Treadway, muzyk, a od maja również mąż piosenkarki. To będzie ich pierwsze dziecko.  Zobaczcie, jak gwiazda zmieniła się w przeciągu ostatnich lat. Poznałybyście ją?Alanis Morissette właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Mario "MC Souleye" Treadway, muzyk, a od maja również mąż piosenkarki. To będzie ich pierwsze dziecko. Zobaczcie, jak gwiazda zmieniła się w przeciągu ostatnich lat. Poznałybyście ją? alanismorissette.com

Poprzednia płyta Morissette, "Flavors of Entanglement ", ukazała się 2 czerwca 2008 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!