Shakira nagrywa nad Bałtykiem

Podczas pobytu w Polsce, Shakira nie tylko kibicuje narzeczonemu Gerardowi Piqué i odbywa z bratem wycieczki rowerowe, ale także pracuje. Dokładnie w studiach w Gdańsku.

Kolumbijka wynajeła studio na tydzień i odbywała w nim sesję, unikając rozgłosu.

Shakira, fot. materiały prasoweShakira, fot. materiały prasowe Shakira, fot. materiały prasowe

- Ostatniego dnia planowanych nagrań, jak część mediów dowiedziała się już, że Shakira nagrywa w radiu, to w ogóle nie przyjechała do studia - skomentował prezes z stacji radiowej, w której znajdują się studia.

Shakira lubi robić szybkie zakupy na lotnisku Shakira lubi robić szybkie zakupy na lotnisku  Shakira na lotnisku fot. Dennis Stone / Rex Features/East News

Rozgłośnia poinformowała, że piosenkarka i jej ekipa byli zadowoleni z pracy w Gdańsku.

- Jej menedżerka przekazała nam, że Shakirze odpowiadała akustyka studiów nagraniowych oraz profesjonalna obsługa techniczna - dodał prezes. - Nasze studio było do dyspozycji Shakiry przez całą dobę. Artystka mogła pracować w wybranych przez siebie godzinach. Do jej dyspozycji były wszystkie udogodnienia, pozwalające artystom na chwilę relaksu podczas sesji nagraniowych. To m.in. stół do ping- ponga i miejsce do ćwiczeń fizycznych.

Wokalistka początkowo próbowała wynająć studio incognito, a ujawniła się, kiedy okazało się, że w tym terminie jest ono zajęte - grupa No Limits miała zaplanowaną na ten czas sesję.

- To dzięki uprzejmości tego zespołu, który zgodził się przesunąć swoją sesję nagraniową, udało się znaleźć termin dla Shakiry.

Ostatni album Kolumbijki to "Sale El Sol" z października 2010 roku. Jego następca ma ukazać się w tym roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!