TSA wraca z nowym "Procederem"

22 maja ukaże się wznowienie albumu "Proceder" zespołu TSA, który był nieosiągalny na rynku od wielu lat.

Longplay w 2004 roku wspiął się do czołówki najlepiej sprzedających się płyt w tamtym okresie, a następnie na długie lata zniknął z półek sklepowych. Reedycja "Procederu" w nowej szacie graficznej jesienią zostanie wydana także na winylu.

- "Proceder" to bardzo ważna pozycja w dyskografii TSA - komentuje Stefan Machel - Nikt nie wierzył, że jesteśmy w stanie zaprezentować tak dobre utwory po tylu latach. A jednak to zrobiliśmy i jesteśmy z tej płyty dumni.
- Lubię "Proceder" - uzupełnia Marek Kapłon. - To niezwykle ważna pozycja w dyskografii TSA. Nagrany po kilkunastoletniej przerwie jest dowodem, że zespół idzie do przodu i nadal ma coś wartościowego do powiedzenia. I brzmi jak nigdy dotąd.
- To najbardziej przemyślana, dojrzała i najlepiej brzmiąca płyta w dorobku TSA - dodaje Marek Piekarczyk, a Andrzej Nowak reasumuje - "Cieszę się, że nareszcie mogę sobie kupić płytę "Proceder":)".

23 maja TSA wystąpi w londyńskim klubie The Forum, gdzie również promować będzie wznowienie "Procederu".

Oto tracklista: "Spóźnione pytania" "Tratwa" "Proceder" "Twoja szansa I" "Twoja szansa II" "Matnia" "To nie jest proste" "Mój cień omija mnie" "List xx" "Płonę, płonę" "Tak - nie"

Przypomnijmy, że "Proceder" na rynku ukazał się 5 kwietnia 2004 roku. Krążek zarejestrowany został między 15 stycznia a 2 lutego w Studio 7 w Piasecznie. Nad produkcją czuwał Stefan Machel, a za realizację i miks odpowiedzialny był Marcin Gajko. Album nagrany został w klasycznym składzie: Marek Kapłon - perkusja, Stefan Machel - gitara, Janusz Niekrasz - bas, Andrzej Nowak - gitara, Marek Piekarczyk - śpiew.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!