Nowy album Zdzisławy Sośnickiej już we wrześniu!

Najnowszy album Zdzisławy Sośnickiej powstał dzięki piosence "Tańcz choćby płonął świat", który wokalistka otrzymała w prezencie od Romualda Lipko.

Efektem tej niezwykłej współpracy jest kobiecy, ciepły pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest - AFIRMACJA ŻYCIA .

Zdzisława Sośnicka odkrywa przed nami wiele kolorów szczęścia oraz tajemnicę radości życia z perspektywy mądrej, dojrzałej i spełnionej kobiety. Tyle ile piosenek tyle twarzy Zdzisławy Sośnickiej - tej znanej z poprzednich płyt jak i nowej brzmieniowo i stylistycznie. Każdy z albumów był totalną zmianą artystyczną, a ten jest całą paletą przeobrażeń. Artystka zmienia się muzycznie jak kameleon. Każdy utwór śpiewa inaczej i inną barwą. Album zawiera utwory taneczne: "Sen" , "Pamiętaj to co dobre" , "Chodźmy stąd" , balladowe: "Ta sama" , "Nie żałuj tych lat" .

Zdzisława SośnickaZdzisława Sośnicka Jacek Poremba / materiały prasowee

W książeczce albumu Artystka zamieszcza list do fanów oraz przybliża nam historię powstania każdej z piosenek. Można tu wyczytać podziw dla talentu jakim darzy współtwórców albumu. Książeczka zawiera piękne portrety Zdzisławy Sośnickiej autorstwa wybitnego fotografika Jacka Poremby . Temperaturę oraz energię piosenek oddaje odcień koralowej czerwieni, która dominuje w poligrafii płyty.

Tytułowa piosenka albumu "Tańcz choćby płonął świat" , opiewająca taniec człowieka z życiem niesie pozytywny, ponadczasowy przekaz - kochaj życie! Tańcz! Twórcą teledysku do tego utworu jest Jacek Kościuszko . Tancerze symbolizują Człowieka i Los, którego doświadcza - narodziny, strach, fascynację światem, zapomnienie i euforię, rutynę i próbę wyrwania się z niej, uniesienie. Taniec z życiem, który pochłania parę do cna, wykonują Zyta Bujacz i Michał Łabuś .

 

Artystkę znamy doskonale choćby z takiego złotego przeboju jak "Żegnaj lato na rok" . Czym zaskoczy na nowym albumie?! Przekonamy się już za kilka dni!

 

Jeśli poszukujecie pięknych melodii, pozytywnych, głębokich piosenek bogactwa brzmienia i najwyższej jakości muzyki to album dla Was!

RADIO ZŁOTE PRZEBOJE - MUZYKA MOJEGO ŻYCIA!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!