LemON prezentuje teledysk do piosenki pt. "Do świąt"!

Grupa LemON opublikowała najnowszy teledysk do piosenki "Do świąt". Utwór zapowiada zestaw "Etiuda zimowa", który w sprzedaży pojawi się 13 listopada 2015 roku.

Nowa piosenka zespołu LemoON "Do świąt" jest ostatnim utworem na krążku.

"Jest ostatni - choć w pewnym sensie jest pierwszy - tłumaczy frontman, Igor Herbut. - Jest dla nas ważny. Jest w nim dużo ciszy, a cisza to część muzyki. Nie usłyszycie na nim żadnych instrumentów poza fortepianem i głosem... Ale one tam są. Czujecie? "Do świąt" jest prologiem, zapowiada to, co się wydarzy. Jest dla nas jak te 5 sekund, kiedy spada na Ciebie pierwszy płatek śniegu w roku. Kiedy jeszcze się zastanawiasz, czy Ci się przywidziało czy to już on. Posłuchajcie, zobaczcie. Trzymajcie się ciepło, byle do świąt, kochani."
 

Na "Etiudzie zimowej" znalazło się 11 utworów, w tym kolędy i pastorałki w czterech językach: po polsku, łemkowsku, białorusku i ukraińsku oraz autorskie kompozycje zespołu.

Materiał został zarejestrowany w warszawskim studiu Black Kiss Records , a za produkcję i aranże odpowiada zespół w składzie: Igor Herbut (wokal), Piotr Kołacz (bas), Piotrek "Rubens" Rubik (gitary), Piotr Walicki (instrumenty klawiszowe) i Tomasz "Harry" Waldowski (perkusja).

Grupa będzie promować materiał na żywo, 28 listopada w Łódzkiej wytwórni, a dzień później w klubie Stodoła w Warszawie.

Drugi album grupy LemON , "Scarlett" , ukazał się 24 listopada 2014 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!