Jan Borysewicz i Rafał Brzozowski wydają razem płytę!

27 listopada ukaże się wspólny album Jana Borysewicza lidera zespołu Lady Pank i piosenkarza Rafała Brzozowskiego znanego z utworu "Tak blisko".
"Pomysł na wspólną płytę, zatytułowaną po prostu "Borysewicz Brzozowski", pojawił się pod koniec zeszłego roku. - Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły i zrobić coś znakomitego muzycznie dla każdego z nas" - komentuje Brzozowski.
"Zawsze szukam jakości i nowych inspiracji. Nie zamykam się na nowe brzmienia, wręcz przeciwnie, zawsze mnie one inspirują w moich różnorodnych działaniach muzycznych - dodaje Borysewicz. - Jako twórca jestem zapraszany przez wielu artystów i producentów do przeróżnych projektów. Z niektórych zaproszeń korzystam, a z innych nie. Projekt z Rafałem Brzozowskim wydał mi się ciekawy, dlatego się zaangażowałem." - dodaje Jan Borysewicz

Singlem promującym album jest utwór "Słowa na otarcie łez" .

Na płycie "Borysewicz Brzozowski":

"Anioły obok nas"

"Dzisiaj też się płacze"

"Słowa na otarcie łez"

"Muszę wstać"

"Nigdy już nie będę sam"

"Nastaw letni czas"

"Trudno Ciebie kochać"

"Ze sobą"

"Z mojej strony"

"Zostaw mnie kiedy chcesz"

Bonus:

"Słowa na otarcie łez" (radio edit)

Za produkcję i aranżacje odpowiedzialny jest Rafał Paczkowski (m.in. Bajm, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz). Teksty napisał Wojciech Byrski .

W listopadzie 2014 roku ukazał się album "Bal maturalny" Jana Borysewicza i producenta Roberta M (Rozbójnik Alibaba). Także w listopadzie 2014 roku Rafał Brzozowsk i wydał swój ostatni krążek "Na święta" .

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!