Nowy teledysk gitarzysty, który pożegnał się z zespołem Guns N' Roses!

Gitarzysta Ron "Bumblefoot" Thal, który w 2014 roku pożegnał się z Guns N' Roses, opublikował nowy teledysk. Jego przygotowanie było poważnym przedsięwzięciem.

Gitarzysta Ron "Bumblefoot" Thal , który w 2014 roku pożegnał się z Guns N' Roses , opublikował nowy teledysk. Jego przygotowanie było poważnym przedsięwzięciem.

Wideoklip powstał do piosenki "Don't Know Who To Pray To Anymore" . Wyreżyserował je Vojan Koceic . Zdjęcia kręcono na trzech kontynentach, w 12 lokalizacjach, choćby w Jerozolimie i w antycznych ruinach w Jordanii, w Chorwacji. Aż 50 aktorów brało udział w zdjęciach.

"Piosenka opowiada o tych, którzy czują się zdradzeni, zagubieni, gdy przychodzi im zakwestionować wszystko, w co wierzą"- wyjaśnia Thal.
 

Bumblefoot odszedł z Guns N' Roses w 2014 roku, niedługo po tym, gdy z kapelą Axla Rose'a pożegnał się gitarzysta DJ Ashba .

W 2015 roku Amerykanin własnym sumptem wydał 10. płytę studyjną "Little Brother Is Watching". Z Gunsami nagrał tylko jeden album, "Chinese Democracy" z 2008 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!