Bohaterowie serialu "Przyjaciele" znów razem!

To tydzień dobrych wiadomości dla fanów "Przyjaciół". Po pierwsze w Warszawie ma powstać kawiarnia stylizowana na Central Perk (podobna, znajduje się już w Toruniu), po drugie zagraniczne media donoszą, że znów dojdzie do spotkania obsady słynnego serialu.
 

Aż trudno w to uwierzyć, ale od premiery serialu minęło przeszło 20 lat, mimo to sitcom wciąż ma miliony fanów na całym świecie. W tym w Polsce. I to dla nich mamy dobrą wiadomość - po latach dojdzie do spotkania odtwórców głównych ról serialu.

Okazja? Feta organizowana dla Jamesa Burrowsa, 75-letniego amerykańskiego reżysera , który ma już na koncie imponujący dorobek tysiąca odcinków realizowanych dla różnych telewizyjnych produkcji - od "Zdrówka" z Woodym Harrelsonem, przez "Frasier", po "Teorię wielkiego podrywu" i "Przyjaciół". Magiczną granicę przekroczył w listopadzie zeszłego roku jednym z odcinków serialu "Crowded".

 

Imprezę na cześć Burrowsa wyemituje 21 lutego stacja NBC. Gośćmi telewizyjnego wydarzenia mają być aktorzy znani z produkcji, przy których pracował reżyser. Ale bez wątpienia największą atrakcją wieczoru będą te nazwiska: Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Wszyscy razem. W jednym miejscu. W tym samym studiu telewizyjnym.

'Przyjaciele'"Przyjaciele" Fot. Comedy Central Fot. Comedy Central

Pierwszy odcinek "Przyjaciół" miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

NIE MOŻEMY SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!