Jesienna ramówka Radia Złote Przeboje!

Już od 1 września Radio Złote Przeboje w nowej, jesiennej odsłonie! Na antenę powracają Wasze ulubione programy, niektóre z nich przybrały nową formułę, a i nie zabrakło nowości!

Od 1 września do Radia Złote Przeboje dołączył Marcin Prokop!

W nowej ramówce Radia Złote Przeboje, od poniedziałku do piątku w paśmie od godz. 6.00 do 10.00 będzie można słuchać audycji "Złote Przeboje na dzień dobry", którą poprowadzą Odeta Moro i Piotr Jaworski. Pasmo nadawane od 10.00 do 14.00 poprowadzi Jerzy Elvis Telesiński. W ramach tego pasma, około godz. 12.10, będzie można posłuchać premierowej audycji Marcina Prokopa "Siła wyższa". Prokop będzie pomagać osobom, które poproszą go o załatwienie za nich spraw pozornie niemożliwych do rozwiązania.

Popołudniowe muzyczno-rozrywkowe pasmo Radia Złote Przeboje "W samo popołudnie" w godz. 14.00-18.00 poprowadzą Agnieszka Kasprzyk i Jarosław Budnik. Z kolei od poniedziałku do czwartku w wieczornym paśmie nadawanym od godz. 18.00 będzie można m.in. posłuchać wywiadów z muzykami oraz wziąć udział w konkursach. Program poprowadzą na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brehl. Brehl w piątki od godz. 18.00 będzie dodatkowo prowadził "Listę przebojów Radia Złote Przeboje".

W dni powszednie na antenie Radia Złote Przeboje kilka razy dziennie pojawiać się będą Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek. W skeczach "Złotarodzinka.pl" wcielą się w postacie rodziców, którzy muszą odpowiedzieć na nietypowe pytania swojego dziecka.

Gospodarzem "Weekendów z gwiazdą", nadawanych w soboty i niedziele będzie Robert Janowski. Do Radia Złote Przeboje powraca także Marzena Rogalska, która w każdą sobotę od 10.00 do 12.00 poprowadzi audycję "Rogalska od kuchni". Dziennikarka odwiedzać będzie gwiazdy w czasie ich przygotowań do spektakli i występów.

Od września br. w oprawie stacji pojawi się także głos aktora Łukasza Nowickiego.

5 września br. na antenie Radia Złote Przeboje rozpocznie się konkurs dla słuchaczy "Muzyka daje radość". W zabawie, opartej na rywalizacji dwóch osób, do wygrania będą słuchawki z limitowanej edycji Radia Złote Przeboje, złote smartfony z aplikacją do słuchania stacji oraz bilety na koncerty. Konkurs potrwa 5 tygodni, będzie można wziąć w nim udział trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku.

Wprowadzeniu jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje towarzyszy promocja na antenie stacji, na stronie zloteprzeboje.pl oraz na profilach rozgłośni w mediach społecznościowych. Jesienią Agora planuje przeprowadzenie zakrojonej na szeroką skalę kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje.

- Marcin Prokop jest twarzą kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje "Muzyka daje radość".

CO NOWEGO znajdziecie od września na antenie Radia Złote Przeboje?!

Tych z Was, którzy swój dzień zaczynają już od 4.00 na antenie Radia Złote Przeboje powita niezawodny Wojtek Babiarczyk !

"Złote Przeboje na Dzień Dobry" od poniedziałku do piątku między 6.00, a 10.00 poprowadzi sprawdzony duet Odeta Moro i Piotr Jaworski . W programie nie zabraknie nowych elementów jak "Święto dnia" i tych już sprawdzonych i lubianych, jak "Dzieci wiedzą najwięcej".

Pasmo nadawane od 10.00 do 14.00 poprowadzi Jerzy Elvis Telesiński . W ramach programu Elvisa, o godzinie 12.10, będzie można posłuchać premierowej audycji "Siła wyższa, czyli Marcin Prokop w Radiu Złote Przeboje" !. Prokop będzie pomagać osobom, które poproszą go o załatwienie za nich spraw pozornie niemożliwych do rozwiązania, swoje "sprawy" już teraz możecie zgłaszać pod adresem: marcin@zloteprzeboje.pl !

Popołudniu na antenie pojawi się kolejny, niezawodny duet Radia Złote Przeboje: Agnieszka Kasprzyk i Jarek Budnik . Program "W samo popołudnie" między 14.00, a 18.00 to gwarancja świetnego humoru i doskonałej rozrywki!

Od poniedziałku do czwartku w wieczornym paśmie nadawanym od godziny 18.00 będzie można m.in. posłuchać wywiadów z muzykami oraz wziąć udział w licznych konkursach. Program poprowadzą na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brehl . Tomek i Kuba w piątki od godziny 18.00 prowadzą powracającą na antenę Radia Złote Przeboje po kilku latach "Listę Przebojów" .

Nowością na naszej antenie jest duet Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek . W skeczach "Złotarodzinka.pl" emitowanych aż trzy razy dziennie, wcielą się w postacie rodziców, którzy muszą odpowiedzieć na nietypowe pytania swojego dziecka.

Gospodarzem "Weekendów z gwiazdą" , nadawanych w soboty i niedziele będzie Robert Janowski . Do Radia Złote Przeboje powraca także Marzena Rogalska , która w każdą sobotę od 10.00 do 12.00 poprowadzi audycję "Rogalska od kuchni" . Dziennikarka odwiedzać będzie gwiazdy w czasie ich przygotowań do spektakli i występów.

Ostatnia nowość to... głos! Nowym głosem Radia Złote Przeboje został aktor Łukasz Nowicki .

RADIO ZŁOTE PRZEBOJE - MUZYKA DAJE RADOŚĆ!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!