Enrique Iglesias w Polsce!

Pod hasłem "Sex & Love" odbędzie się najnowsza trasa koncertowa Enrique Iglesiasa, która obejmie także Polskę. Wokalista wystąpi 16 grudnia w Tauron Arenie Kraków, po blisko dekadzie nieobecności w naszym kraju.

nrique Iglesias to zdobywca blisko 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, nazywany przez wielu królem latynoskiego brzmienia. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek "Enrique" (1999) z wielkim hitem "Bailamos", który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

Enrique Iglesias to zdobywca blisko 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, nazywany przez wielu królem latynoskiego brzmienia. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek "Enrique" (1999) z wielkim hitem "Bailamos", który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

 

Enrique już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego dziesiąty w karierze album "Sex and Love" ukazał się w 2014 roku. Zestaw był w roku wydania 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify.

Sprzedaż biletów rusza 22 września 2016 roku.

Enrique już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego dziesiąty w karierze album "Sex and Love" ukazał się w 2014 roku. Płyta była w roku wydania 7. najczęściej słuchanym albumem na platformie Spotify.

Na najnowszą piosenkę Enrique Iglesiasa możecie głosować w LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZŁOTE PRZEBOJE :

 

Bilety są już dostępne w sprzedaży!

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!