Niespodzianki na klubowych koncertach Reni Jusis

Po serii występów na festiwalach, Reni Jusis zapowiedziała klubową trasę. Będą nowości, niespodzianki, remiksy, covery oraz nowe stroje. - Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z moją publicznością po 7 latach - zaprasza gwiazda.
- Cieszę się, że po długiej przerwie znów wracam z trasą do klubów - zachęca wokalistka. - Nie ukrywam, że to było i jest moje ulubione miejsce na granie koncertów. W te wakacje mieliśmy okazję wystąpić na paru dużych letnich scenach, co było dla nas świetną rozgrzewką przed jesienną trasą i pozwoliło trochę poeksperymentować. Na naszą jesienną trasę klubową przygotowujemy sporo nowości. Oprócz utworów z najnowszej płyty "Bang!" zagramy kilka remiksów moich starszych kawałków. Wraz z moim producentem Stedkiem pracujemy na coverami, które inspirowane są naszymi fascynacjami muzycznymi z lat 90. Na trasie będzie towarzyszyła nam całkiem nowa oprawa świetlną, którą zaprojektował dla nas specjalnie Kuba Guzik z kolektywu Wooom (wcześniej wizualizacje m.in. dla Bokki). Na klubowe koncerty przygotowuję również zupełnie nowe kostiumy, które mam nadzieję będą współtworzyć nastrój i charakter "Bang Tour!". Zapraszam wszystkich gorąco, będzie mi niezmiernie miło spotkać się z moją publicznością po 7 latach.

Na żywo Reni Jusis promować będzie wydany po długiej przerwie album "Bang!", który miał premierę 15 kwietnia 2016 roku. Z płyty pochodzą utwory "Bejbi Siter" i "Zombi świat". Poprzedni longplay autorki przebojów "Zakręcona" czy "Kiedyś cię znajdę" to "Iluzjon cz. I" z kwietnia 2009 roku.

Na scenie wokalistce towarzyszyć będą Stendek (odpowiedzialny za produkcje większości utworów na płycie) i Jacek Prościński na perkusji.

Oto harmonogram występów: 8 października - Katowice, Klubogaleria SARP 15 października - Wrocław, HAH 21 października - Lublin, TBA 29 października - Poznań, SQ 05 listopada - Szczecin, Mojo Club 12 listopada - Ostrów WLKP., Stara Przepompownia 19 listopada - Katowice, HAH 25 listopada - Łódź, OHM 25/27 listopada - Warszawa, TBA 3 grudnia - Kraków, Prozak 2.0

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!