Agnieszka Chylińska zaskoczyła wszystkich! [NOWY SINGIEL]

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy Agnieszka Chylińska wypuszcza swój nowy album, a wraz z nim teledysk.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. "Forever Child" to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: "nigdy taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować "pod jednym dachem" rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

"Forever Child" to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu "nigdy taką samą".

Na oficjalnym kanale artystki na youtube dostępny jest teledysk do utworu 'Królowa Łez', pochodzącego z nowego krążka. Jak Wam się podoba?

 

Wraz z premierą płyty rusza również "Trasa Koncertowa FOREVER CHILD": - 21.10 - Warszawa - 4.11 - Wrocław - 6.11 - Łódź - 22.11 - Poznań - 4.12 - Kraków - 10.12 - Katowice - 11.12 - Gdańsk - 10.03 - Londyn - 11.03 - Manchester - 12.03 - Dublin

Wybierzecie się?!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!