Znamy singel i szczegóły nadchodzącego albumu grupy Perfect! [POSŁUCHAJ]

Do sieci trafiła pierwsza piosenka z nowej płyty Perfectu. Utwór nosi tytuł "Dobre dni".
 

Numer poprzedza longplay "Muzyka", który trafi do sprzedaży 14 października. W realizacji materiału udział wzięli Henryk Miśkiewicz (saksofon) czy Andrzej Jagodziński (instrumenty klawiszowe).

Na krążku usłyszymy kompozycje Darka Kozakiewicza, Piotra Urbanka, Grzegorza Markowskiego, Sebastiana Piekarka - zarówno rockowe, energetyczne, jak i charakterystyczne dla zespołu ballady. Całości dopełniają teksty zaprzyjaźnionych od lat z zespołem autorów, a przysłowiową kropką nad i jest okładka płyty, której autorem, zgodnie z tradycją, jest Edward Lutczyn.

Oto tracklista: "Dobre dni" "Zgaś papierosa" "Czy to już" "Tylko mnie kołysz" "Ludzie niepowszedni" "Ta sama krew" "Dzień jak dziś" "Kocham się w życiu" "Za ile kobiet" "Daję słowo" "M.U.S.K.K."

Perfect to twórcy przebojów "Autobiografia", "Chcemy być sobą" czy "Niepokonani". Zespół jest obecny na scenie od blisko 40 lat. Na koncie mają tytuł artysty 25-lecia Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) na festiwalu w Opolu. Ostatni dotąd krążek rockowej grupy to "DaDaDam" z czerwca 2014 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!