Zobacz kto zagra Freddiego Mercurego w kinowej biografii!

Rami Malek zagra Freddiego Mercury'ego w kinowej biografii zespołu Queen.

''Mr. Robot''. Aspołeczny i niesamowicie uzdolniony haker Elliot Alderson (grany przez Ramiego Malka - na zdjęciu) nawiązuje kontakty z ludźmi za pomocą... hakowania ich komputerów i kont na Facebooku. Kiedy zostaje wciągnięty do anarchistycznej organizacji hakerskiej, energię ogniskuje na idealistycznej walce. Z kim? Sami zobaczcie to w serialu 'Mr. Robot', wysoko ocenianym przez samych hakerów.''Mr. Robot''. Aspołeczny i niesamowicie uzdolniony haker Elliot Alderson (grany przez Ramiego Malka - na zdjęciu) nawiązuje kontakty z ludźmi za pomocą... hakowania ich komputerów i kont na Facebooku. Kiedy zostaje wciągnięty do anarchistycznej organizacji hakerskiej, energię ogniskuje na idealistycznej walce. Z kim? Sami zobaczcie to w serialu "Mr. Robot", wysoko ocenianym przez samych hakerów. Fot. Profimedia

Fot. Profimedia

Dzieło, o którym w Hollywood mówi się od lat, nosi tytuł "Bohemian Rhapsody". Za kamerą stanąć ma Bryan Singer (seria "X-Men", "Podejrzani"), który prowadzi ostatnie negocjacje. O zaangażowaniu Ramiego Maleka, reżyser poinformował na Instagramie:

Wcześniej do roli przymierzani byli Sascha Baron Cohen i Ben Whishaw.

Rami Malek; Freddie MercuryRami Malek; Freddie Mercury Rami Malek; Freddie Mercury Rami Malek; Freddie Mercury

Anthony McCarten ("Teoria wszystkiego") pisze scenariusz. Żyjący członkowie Queen, gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor, będą pracować jako producenci muzyczni przy dziele.

Rami Malek za rolę w serialu "Mr. Robot" otrzymał w tym roku nagrodę Emmy.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!